reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja dzis o 13:15 mam rozmowe z polozna w uk troche inaczej to dziala wy dziewczyny to powinnyscie sie cieszyc ze macie badania i wszystko ja dzis 6t0 i nawet ginekolog mnie nie widzial co dopiero jakies badania z krwi 😂😂
 
Do tego forum cały czas należą wszystkie dziewczyny. Jest ogólnodostępne. Zamknięte forum pojawiło się żeby porozmawiać na bardziej prywatne tematy. Tutaj dziewczyny niektóre cały czas się udzielają i na pewno będzie dalej tez funkcjonować. :)
 
Ja dzis o 13:15 mam rozmowe z polozna w uk troche inaczej to dziala wy dziewczyny to powinnyscie sie cieszyc ze macie badania i wszystko ja dzis 6t0 i nawet ginekolog mnie nie widzial co dopiero jakies badania z krwi 😂😂
Hej, ja podobny wiek ciaży i też UK. Powiem Ci, że jestem tym wszystkim tutaj przerażona i boje sie jak to bedzie z nimi. Bylam dzis na badanie krwi GP zlecil i nie mogł pielegniarz pobrac, nigdy tak nie mialam, ale z nimi wszystko mozliwe.
 
reklama
A czy są tu jakieś (przyszłe) mamy nowicjuszki? Z wiadomości wynika, że chyba większość doświadczona, ale może ktoś jeszcze się znajdzie :)
 
Do góry