reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej Dziewczyny lekarz dziś zasugerował mi abym po pierwszym trymestrze zaszczepila się na covida... Jak wy się na to zapatrujecie?
Mi powiedziała że najbezpieczniej po 16 tygodniu. Kobiety w ciąży ponoć są na pierwszym miejscu pod względem ryzyka ciężkich powikłań i śmierci. Opowiadała o znajomym lekarzu z Grudziądza który przekazwyal dziecko tacie, mama zmarla. Miał kilka takich przypadków. Sama nie wiem co myśleć
 
Ostatnia edycja:
Jak przyjmowałam druga dawkę, to nie liczyłam, że w tym cyklu się uda [emoji85] to był jedyny cykl w którym odpuściłam sobie trochę.
Ja identycznie. 2 dawka 30 maj ovu 5 czerwiec
Odstawilam leki (acard heparyna) zeby nie kolidowaly ze szczepieniem i wielce bylam zaskoczona jak mi 2 kreski sie pojawily
Nastawilam sie na walke w nastepnym cyklu :) wszystkie leki mialam przygotowane na nastepny cykl. I właśnie przez to ze leki wdrozylam dopiero po pozytywnym tescie nastawialam sie ze sie nie uda znowu a tu niespodzianka malutek dal rade :)
 
Hej, prosimy o wiadomość w jaki sposób jest się dodawanym na prywatną grupę ? Czy ktoś musi nas zatwierdzić, czy Ty możesz? W parę dziewczyn tutaj zostałyśmy…
Zgłosiłam Was dziewczyny i wielokrotnie o tym pisałam, że osoby do grupy dodaje adminka.. Caly proces krok po kroku opisałam dwa czy trzy dni temu żeby Wam wyjaśnić. Trzeba czekać. Nie wiem ile to zajmie 🤷‍♀️
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry