reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, orientuje się jak to jest z wyjazdem na L4? Chciałam pracować do września, później wziąć normalnie wolne na wyjazd, a dopiero po powrocie L4. Potoczyło się jednak tak, że ze względu na mdłości już jestem na L4 i raczej nie będę wracać do pracy. Czytałam w internecie, że jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań to można jechać nawet na zagraniczny urlop, ale trzeba to zgłosić przed wyjazdem i najlepiej dostarczyć zaświadczenie od lekarza. W teorii już wiem co i jak, ale zastanawiam się jak to jest w praktyce. Macie jakieś doświadczenia?
Też się nad tym zastanawiam:) Idę od sierpnia na l4, urlop za granicę zaplanowałam na wrzesień. I ja zrobię tak, że na czas tego wyjazdu wezmę urlop w pracy. Boję się problemów z zusem🙄 Bo za wakacje to czytałam, że się mogą przyczepić. Nie wiem sama. Może któraś ma właśnie jakieś większe doświadczenia i tak jeździła w poprzedniej ciąży?:) Też się chętnie dowiem.😊
 
reklama
Też się nad tym zastanawiam:) Idę od sierpnia na l4, urlop za granicę zaplanowałam na wrzesień. I ja zrobię tak, że na czas tego wyjazdu wezmę urlop w pracy. Boję się problemów z zusem🙄 Bo za wakacje to czytałam, że się mogą przyczepić. Nie wiem sama. Może któraś ma właśnie jakieś większe doświadczenia i tak jeździła w poprzedniej ciąży?:) Też się chętnie dowiem.😊
Ja się obawiam tego, że tydzień przerwy w L4 będzie wyglądał jeszcze gorzej, niż wyjazd z zaświadczeniem od lekarza 🤔
 
Ja się obawiam tego, że tydzień przerwy w L4 będzie wyglądał jeszcze gorzej, niż wyjazd z zaświadczeniem od lekarza [emoji848]
Eee chyba nie
Bo przecież mozesz sie lepiej poczuc
I wrocic do pracy a potem jednak gorzej znowu
Ludzie tak robia czasami zeby nie przekraczać tych 30 dni i nie musiec badan powtarzać to wracaja na kilka dni i znowu zwolnienie
 
Jakie miałaś wskazania do CC?
Brak postepu porodu w obydwu ... W pierwszej ciąży bóle miałam krzyżowe tragedia po 14 godzinach tych boli miałam ok 8cm rozwarcia i koniec. Tętno było już wysokie więc cesarka. Drugi poród bóle z brzucha nieregularne i dobiłam chyba do 3 cm i miałam duży ucisk na spojenie więc cesarka. Ale oba porody o czasie dokładnie tego samego dnia co przewidziany termin porodu.
 
Dziewczyny, czy Wy wszystkie chodziliście na betę? Ja kilka dni temu miałam pozytywny test, umówiłam wizytę na 11.08 i to tyle. Cały czas się martwię czy jest wszystko ok, czy rozwija się to co trzeba itdjeden wielki stres...
 
Dziewczyny, czy Wy wszystkie chodziliście na betę? Ja kilka dni temu miałam pozytywny test, umówiłam wizytę na 11.08 i to tyle. Cały czas się martwię czy jest wszystko ok, czy rozwija się to co trzeba itdjeden wielki stres...
Zdarzył mi się fałszywie pozytywny test, więc dla mnie beta to podstawa.
 
Dziewczyny, czy Wy wszystkie chodziliście na betę? Ja kilka dni temu miałam pozytywny test, umówiłam wizytę na 11.08 i to tyle. Cały czas się martwię czy jest wszystko ok, czy rozwija się to co trzeba itdjeden wielki stres...
Robiłam przyrost dwa razy. Raz dla samej siebie, a drugi raz na prośbę mojego gina, gdyby nie to, to na pewno bym nie powtarzała na własną rękę - za duży stres 🙄
 
reklama
Do góry