reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja mam trzy aplikacje 😂 HiMommy, Preglife i Ciąża+. Dodatkowo mam "Mój kalendarzyk", który przestawiony już jest na ciążę.
To ja oprócz Preglife mam też te wszystkie co ty plus mój KALENDARZ 😂 (mój kalendarzyk i mój kalendarz dwie osobne aplikacje) w ciąża + fajna grafika jest a w HiMommy jak @Smerfetka94 napisała słodkie wiadomości od dzidzi 🥺🥰
 
reklama
Witajcie, ja się zbytnio nie odzywam, bo u mnie nic ciekawego sie nie dzieje. Poranne mdłości wymioty raz są raz nie ma. Jutro jade na badania, a w czwartek mam drugą wizyte. Później zapisze sie na prenatalne. Syn za chwile kończy 9 miesięcy i zasuwa już do przodu, pokój cały przejdzie.
Gratulacje udanych wizyt.
Ja wizytę mam już we wtorek. Mój syn zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy i od tamtego czasu wiecznie w pędzie :D
 
59DEFBBF-07D3-454B-8309-295F2008330F.png
75F77956-9F0B-4310-86C5-8959BA7D3983.jpeg
9CC40CC9-6E11-4826-B954-AE2EC637A3A0.png
Pierwszy dzień cyklu to zawsze pierwszy dzień ciąży ;)

Zobacz na trzy rozne aplikacje, dwie licza mi od pierwszego dnia cyklu (50dni = 7+1tc), trzecia od drugiego (49dni = 7+0) i tak samo liczyli mi lekarze i na usg i na wizycie w przychodni.
 
reklama
Zobacz załącznik 1298036Zobacz załącznik 1298037Zobacz załącznik 1298038

Zobacz na trzy rozne aplikacje, dwie licza mi od pierwszego dnia cyklu (50dni = 7+1tc), trzecia od drugiego (49dni = 7+0) i tak samo liczyli mi lekarze i na usg i na wizycie w przychodni.
Reguła Naegelego: pierwszy dzień ostatniej miesiączki + 7 dni - 3 miesiące + 1 rok - to dla cyklu 28dni, chociaż lekarze raczej rzadko to modyfikują i według OM wyliczają tak, a jeśli są różnice w długości cyklu to zmieniają TP według USG.
 
Do góry