reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja mam nadal mdłości i czasem wymioty. Nic poza tym.
Całą pierwszą ciążę chudłam. Wyniki miałam w normie, młody przybierał - taki mój urok, a raczej urok mdłości i wymiotów do prawie końca 🙄🙄🙄


Dzisiaj miałam pobudkę o 6:20 🙈
A u mnie nic jeszcze ostatnia miesiaczka 19czerwca to już będzie 5tydzien tylko brak apetytu am i jeden raz wymioty po batoniku
 
reklama
Ja też Mam jedną tabletkę i myślę że będę brała co 2 dni potem co 3 i tak dalej
Ok dzięki.
Ja już pewnie zostanę przy tym lekarzu co byłam. Nie będę wracac do swojego bo widzę że jakoś hmm.. Mniej się interesuje? Może nie interesuje ale nie próbuje zapobiegać, uważa że co ma być to będzie.
Zobaczymy..
 
A u mnie nic jeszcze ostatnia miesiaczka 19czerwca to już będzie 5tydzien tylko brak apetytu am i jeden raz wymioty po batoniku
Ciesz się 😂
Ja mam dzisiaj 6t2d. Narzekałam dziewczyną że nie mam mdłości, że też bym chciała.
Jak mnie wczoraj sieklo wieczorem to myślę sobie.. Po co ja tak mówiłam 😂 mam nadzieję że to tylko jednorazowy wyskok i będzie spokój 😂😂
W ciąży z córa przez jakiś tydzień leżałam w łóżku. Takie mdłości miałam. Wstawałam żeby zrobic sobie kanapkę (z wędlina i pomidorem bo tylko to wchodziło) i znów leżałam. Kac niesamowity
 
W ulotce mam tylko 3 skutki uboczne.
Ból brzucha, krwawienie i coś jeszcze. Nic nie pisze o mdłościach, zawrotach głowy i tym co miałam.
Byłam pierwszy raz u tego lekarza.
Pytał o ciaze, cykl itp wiadomo jak na pierwszej wizycie.
I przez to moje jedno poronienie w 7tc i kilka biochemicznych przepisał mi właśnie progesteron. Tak dla świętego spokoju żebym miała czystą głowę i świadomość że zrobiłam wszystko.
Z ciążą mówił że wszystko ok, że ładna macica, pęcherzyk itp Ten mój wcześniejszy lekarza uważał ze progesteron to placebo i co ma być to będzie.
Ja wiem ze na siłę ciąży nie zatrzymam ale skoro coś ma pomóc to dlaczego nie brać

Jesli kobieta nie cierpi na niedomoge lutealna to tak, dodatkowy progesteron to placebo. Najczestszym powodem poronien sa wady genetyczne plodu i nic tu leki nie pomoga, a wrecz moga zaszkodzic bo nie dojdzie do samoistnego poronienia albo mocno sie opozni.
 

Załączniki

  • 96B7C644-6E40-452A-873D-ECD895DADD82.jpeg
    96B7C644-6E40-452A-873D-ECD895DADD82.jpeg
    48,1 KB · Wyświetleń: 46
  • 7FBF0441-42F7-425A-B647-20F974E2A177.jpeg
    7FBF0441-42F7-425A-B647-20F974E2A177.jpeg
    27,4 KB · Wyświetleń: 47
reklama
A u mnie nic jeszcze ostatnia miesiaczka 19czerwca to już będzie 5tydzien tylko brak apetytu am i jeden raz wymioty po batoniku
Kochana, to się ciesz 😁 ja nie wiem co to brak objawów. W pierwszej ciąży miałam ból brzucha, piersi, wymioty i takie mdłości, że nie jeden od mógłby się schować 😁😁😁
Moja przyjaciółka oprócz braku okresu nie miała żadnych objawów :)


Ciesz się 😂
Ja mam dzisiaj 6t2d. Narzekałam dziewczyną że nie mam mdłości, że też bym chciała.
Jak mnie wczoraj sieklo wieczorem to myślę sobie.. Po co ja tak mówiłam 😂 mam nadzieję że to tylko jednorazowy wyskok i będzie spokój 😂😂
W ciąży z córa przez jakiś tydzień leżałam w łóżku. Takie mdłości miałam. Wstawałam żeby zrobic sobie kanapkę (z wędlina i pomidorem bo tylko to wchodziło) i znów leżałam. Kac niesamowity
A widzisz! Mówiłyśmy, żebyś nie chciała! 🤣


Eva, o swoich objawach piszemy przez ostatnie 590 stron ;)
I pewnie jeszcze kolejne tyle o tym będzie 😁🤣
 
Do góry