reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Nie no jasne, taki skrot myslowy, wiadomo, ze plus 3-5 dni, chociaz ja bardziej w te 3 wierze ;)

Nie mialam obserwacji cyklu, jedynie testy owu.
Testy owu też nie dają nam 100% pewności, bo możemy pominąć największy pik między testami, czy mocz będzie akurat bardziej rozrzedzony itp. więc jeśli nie było monitoringu to na spokojnie ;) Różnica nie jest duża, więc nawet jeśli to nie kwestia sprzętu, to to jeszcze o niczym nie świadczy ;)
 
Jesli jest faktycznie mlodsza to jasne, ze nie. Ale jesli wiesz kiedy byla owulacja, tylko tego dnia sie kochaliscie, a ciaza jest mlodsza niz wynika z terminu zaplodnienia no to raczej dobrze nie rokuje. Tylko, ze tez sie nie ma co stresowac bo to, ze ciaza wyglada na mlodsza moze byc wina sprzetu.
Plemniki mogą przetrwać ponoć do 7 dni w pochwie, więc zapłodnienie może być nawet 7 dni po seksie. A potem jeszcze czas na zagnieżdżenie zarodka która trwa od 6-12 dni.
Myślę że tym są spowodowane ciążę młodsze niż dni cyklu.
A przynajmniej tak sobie wmawiam bo ja mam młodszą o 1,5 tygodnia
 
Pojechałam do endokrynologa, pół godziny w jedną stronę tylko po to, żeby na miejscu okazało się, że pomyliłam daty i wizytę mam jutro 🤦 Jeszcze mnie złapały takie mdłości przed wyjściem, że ledwo dałam radę się zebrać i dojechać. To już chyba słynny "ciążowy mózg" 😂
to ja tak zrobilam ostatnio tez z endokrynologiem ale pomyliłam się o tydzień 🤣 cały czas mialam w głowie że w środę lekarz i pojechałam tydzień wcześniej w środę 🤣🤣🤣
 
to ja tak zrobilam ostatnio tez z endokrynologiem ale pomyliłam się o tydzień 🤣 cały czas mialam w głowie że w środę lekarz i pojechałam tydzień wcześniej w środę 🤣🤣🤣
Ja nie wiem skąd mi się wziął czwartek, ale tak zapamiętałam i nawet nie sprawdzałam w kalendarzu 😂 Umówiłam się już z mamą, że mąż do niej przywiezie synka jak pojedzie do pracy, a tu taka gafa 🙈
 
reklama
Jesli jest faktycznie mlodsza to jasne, ze nie. Ale jesli wiesz kiedy byla owulacja, tylko tego dnia sie kochaliscie, a ciaza jest mlodsza niz wynika z terminu zaplodnienia no to raczej dobrze nie rokuje. Tylko, ze tez sie nie ma co stresowac bo to, ze ciaza wyglada na mlodsza moze byc wina sprzetu.
zagniezdzenie tez może być różnie bo chyba między 7 a 12 dnie stąd też może być różnica w wieku ciazy
 
Do góry