reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Dzwoniła do laboratorium w związku z tą moją dużą beta, powiedzieli mi że nie ma takiej opcji żeby ktoś się pomylił 👍 sprawdzali to chyba z 5 min a ja czekałam na linii.
Dzwonilam do ginekologa i powiedział że piękny wynik i żeby się nie przejmować tylko cieszyć i że to nawet może być ciąża BLIŹNIACZA 🤯🤯🤯🤯😱😱😱😱
Przecież ja miałam tylko jedno jajeczko podczas owulacji 😱 czyli że to mogłaby być ciąża jednojajowa??? Nie wytrzymam tego.... Na krew już nie pójdę bo mam wszystkie żyły posiniaczone a lekarza mam w następny czwartek 🙈🙉
 
reklama
u mnie sprawa z pracodawcą wygląda tak, że dopiero co wróciłam z macierzyńskiego. W ogóle plan był taki, że nie wracam do pracy, tylko od razu zachodzę w ciążę. Ale robienie dziecka tym razem zajęło więcej czasu i z planów nici... musiałam wrócić...

no i teraz głupio wyjdzie, ledwo wróciłam, a znowu ciąża. Niby pracuje w dużej korporacji, więc na pewno nikt nic mi nie powie, ale troche niesmak będzie...
Hej, ja 1 czerwca w dzien dziecka dostalam umowe na nieokreślony i tez slabo wyjdzie.. 😉
 
Testy owu też nie dają nam 100% pewności, bo możemy pominąć największy pik między testami, czy mocz będzie akurat bardziej rozrzedzony itp. więc jeśli nie było monitoringu to na spokojnie ;) Różnica nie jest duża, więc nawet jeśli to nie kwestia sprzętu, to to jeszcze o niczym nie świadczy ;)
U mnie akurat w tym cyklu nie ma duzego pola do domnieman, bo najpozniej do zaplodnienia moglo dojsc 23-25go, chociaz ja jednak obstawiam 20. 1lipca test ciazowy byl pozytywny, a ja osobiscie jestem przekonana, ze do implantacji doszlo 27go bo bolal mnie wtedy brzuch "okresowo".
 

Załączniki

  • 80F2279E-ED94-4547-BFA7-7E8090A0E3F5.png
    80F2279E-ED94-4547-BFA7-7E8090A0E3F5.png
    30,8 KB · Wyświetleń: 47
Lista wysłana. Czekamy aż adminka stworzy nam wątek:)
Taka lista poniżej została wysłana do wątku prywatnego. Jak kogoś mam dopisać, to proszę o info. Poleci później kolejna lista.;)
julianap
Lili 088
HeeyHeeey
ilonaz
mawis
babydust
stillgrey213
Marzenaaa12
marma53
Iskra87
Sollina
skorpion21
Nelaton
Milostka
marma53
EmiliaL
hania4899
godzbal
Paula55
Gabi99
Martuha
agabaj92
Małasyrenka
Elena91
developerka
Liana93
Wronka1
iza_rz_97
blanny
Sisinek
Gość1995
Poplątana9
patpat95
Travel92
Alanyaaa
JustLillD
Lytomka
Asjunia
Mikifyful
PaulaSz02
Weroniika_x
Alexz89
sylwia210295
Cukierkowa20pare
OsnowaM
Ania20719
smerfetka90
Smerfetka94
Wiolcia_6
majka89
12aniolek
mawis
Felloderma
Mamaalusi
marcik2808
Otylia.
 
U mnie akurat w tym cyklu nie ma duzego pola do domnieman, bo najpozniej do zaplodnienia moglo dojsc 23-25go, chociaz ja jednak obstawiam 20. 1lipca test ciazowy byl pozytywny, a ja osobiscie jestem przekonana, ze do implantacji doszlo 27go bo bolal mnie wtedy brzuch "okresowo".
Ja 20 czerwca miałam lekkie plamienie, myślałam, że okres się zaczyna, ale szybko przeszło i na następny dzień test już był pozytywny. To był mój 30 dc.
A wczoraj na usg nawet pęcherzyka żółtkowego nie było 😭 więc pewnie jeśli będzie z tego dziecko to jakieś opóźnione w rozwoju
 
Taka lista poniżej została wysłana do wątku prywatnego. Jak kogoś mam dopisać, to proszę o info. Poleci później kolejna lista.;)
julianap
Lili 088
HeeyHeeey
ilonaz
mawis
babydust
stillgrey213
Marzenaaa12
marma53
Iskra87
Sollina
skorpion21
Nelaton
Milostka
marma53
EmiliaL
hania4899
godzbal
Paula55
Gabi99
Martuha
agabaj92
Małasyrenka
Elena91
developerka
Liana93
Wronka1
iza_rz_97
blanny
Sisinek
Gość1995
Poplątana9
patpat95
Travel92
Alanyaaa
JustLillD
Lytomka
Asjunia
Mikifyful
PaulaSz02
Weroniika_x
Alexz89
sylwia210295
Cukierkowa20pare
OsnowaM
Ania20719
smerfetka90
Smerfetka94
Wiolcia_6
majka89
12aniolek
mawis
Felloderma
Mamaalusi
marcik2808
Otylia.
Ja 😉
 
Ja 20 czerwca miałam lekkie plamienie, myślałam, że okres się zaczyna, ale szybko przeszło i na następny dzień test już był pozytywny. To był mój 30 dc.
A wczoraj na usg nawet pęcherzyka żółtkowego nie było 😭 więc pewnie jeśli będzie z tego dziecko to jakieś opóźnione w rozwoju
Jezu co ty Wogole gadasz 😮😮😮
 
Hej dziewczyny. Moja ginekolog wrocila z urlopu, nie będę czekać jadę w poniedziałek moze mnie przyjmie;D a jak nie to we czwartek udało mi się do jakiegoś faceta dostac;D kurcze kłuje mnie dzis lewy jajnik:/ piersi prawie ze nie bolą troszkę się martwię
 
Dzwoniła do laboratorium w związku z tą moją dużą beta, powiedzieli mi że nie ma takiej opcji żeby ktoś się pomylił 👍 sprawdzali to chyba z 5 min a ja czekałam na linii.
Dzwonilam do ginekologa i powiedział że piękny wynik i żeby się nie przejmować tylko cieszyć i że to nawet może być ciąża BLIŹNIACZA 🤯🤯🤯🤯😱😱😱😱
Przecież ja miałam tylko jedno jajeczko podczas owulacji 😱 czyli że to mogłaby być ciąża jednojajowa??? Nie wytrzymam tego.... Na krew już nie pójdę bo mam wszystkie żyły posiniaczone a lekarza mam w następny czwartek 🙈🙉

Kochana, aż nie wiem, co powiedzieć. Zamiast o sobie i swoich odczuciach wolę posłuchać jak Ty się z tą wiadomością czujesz, co przeżywasz.
Te przyrosty bety kilaset procentowe wcale nie muszą świadczyć o ciąży bliźniaczej. Wiele dziewczyn już o tym pisało. A jeśli rzeczywiście to ciąża bliźniacza - o czym dowiesz się na następnym usg - to tak, jest jednojajowa.

Np. ja na początku ciąży miałam betę w piątek 60,71 a po trzech dniach w poniedziałek 338,75. Ponad 5x wyższy wynik. :D
 
reklama
Znalazlam taka tabelke. Wynika z niej, ze te 4.5mm odpowiadaja dokladnie mojemu terminowi z OM. Skad sie biora takie roznice w obliczaniu wieku ciazy przez lekarzy?

DB13992D-742F-4EEA-92A0-799967BAE09A.png
 
Do góry