reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Pojechałam do endokrynologa, pół godziny w jedną stronę tylko po to, żeby na miejscu okazało się, że pomyliłam daty i wizytę mam jutro 🤦 Jeszcze mnie złapały takie mdłości przed wyjściem, że ledwo dałam radę się zebrać i dojechać. To już chyba słynny "ciążowy mózg" 😂
 
reklama
Nie przejmuj się. U mnie 5+6 na USG nawet pęcherzyka żółtkowego nie było. A 7+4 na jednym sprzęcie sam pęcherzyk i mały zarodek bez akcji serca, a na super sprzęcie dużo większy zarodek, z główką, nóżkami i serduszkiem. :) Dużo od sprzętu zależy. ;) Nie przejmuj się. A nawet jak miałaś na super, to i tak jest to w normie. Dwa dni później albo nawet dzień później już mógł być zarodek. :)
a właśnie co do pęcherzyka żółtkowego.. Bo nie wiem czy ja się już za bardzo przyglądam i doszukuje czy to jest to? 😆
(6+0 według OM , w rzeczywistości mniej ale nie wiem o ile.. )
 

Załączniki

  • 5922e8df-4ff0-4cf4-9afd-b53ddc345129.jpg
    5922e8df-4ff0-4cf4-9afd-b53ddc345129.jpg
    181,4 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
Pojechałam do endokrynologa, pół godziny w jedną stronę tylko po to, żeby na miejscu okazało się, że pomyliłam daty i wizytę mam jutro 🤦 Jeszcze mnie złapały takie mdłości przed wyjściem, że ledwo dałam radę się zebrać i dojechać. To już chyba słynny "ciążowy mózg" 😂
Ahahha to chyba to.

Rano gadałam z moim ginem o tym jego koledze, powiedział mi nazwisko a 5 min później musiałam pytać o to samo bo zapomniałam. Ale mi było głupio znów do niego dzwonić.

Pozniej w domu w jednej ręce miałam chipsy w drugiej nożyczki.
Zamiast chipsów dałam małej nożyczki.
Patrzyła na mnie jak na głupia
 
A to że jest młodsza to źle? Trzeba się tym martwić?
Jesli jest faktycznie mlodsza to jasne, ze nie. Ale jesli wiesz kiedy byla owulacja, tylko tego dnia sie kochaliscie, a ciaza jest mlodsza niz wynika z terminu zaplodnienia no to raczej dobrze nie rokuje. Tylko, ze tez sie nie ma co stresowac bo to, ze ciaza wyglada na mlodsza moze byc wina sprzetu.
 
Dziewczyny, dzięki za wszystkie odpowiedzi w temacie mojej bety! A czy są tu jakies osoby, które nie miały jeszcze ŻADNYCH objawow poza bólem podbrzusza jak na okres i troszkę ciągnięciem/kluciem? U mnie jeszcze żadnych nudności, żadnych wymiotów, nic, wszystko jem jak jadłam, jedynie więcej pije wody :)
Hej! Mam to samo, zero objawow, nawet cycki nie bolą jak w 1 ciazy 😉
 
Jesli jest faktycznie mlodsza to jasne, ze nie. Ale jesli wiesz kiedy byla owulacja, tylko tego dnia sie kochaliscie, a ciaza jest mlodsza niz wynika z terminu zaplodnienia no to raczej dobrze nie rokuje. Tylko, ze tez sie nie ma co stresowac bo to, ze ciaza wyglada na mlodsza moze byc wina sprzetu.
Dzień stosunku nie oznacza dnia zapłodnienia, tak dla przypomnienia powiem ;) Miałaś obserwacje cyklu?
 
reklama
Do góry