reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
zazdroszczę! U ciebie 5+6 i serduszko a u mnie nawet zarodka nie ma 😞
Nie przejmuj się. U mnie 5+6 na USG nawet pęcherzyka żółtkowego nie było. A 7+4 na jednym sprzęcie sam pęcherzyk i mały zarodek bez akcji serca, a na super sprzęcie dużo większy zarodek, z główką, nóżkami i serduszkiem. :) Dużo od sprzętu zależy. ;) Nie przejmuj się. A nawet jak miałaś na super, to i tak jest to w normie. Dwa dni później albo nawet dzień później już mógł być zarodek. :)
 
Dziś umówiłam się na 1 wizytę dopiero 5 sierpnia, będę wtedy 9+2. To jeszcze dwa tygodnie, jak ja to wytrzymam?! W gabinecie chyba nie będą mi mierzyć ciśnienia, bo z wrażenia będzie bardzo wysokie 🙈
Ciekawe, czy coś jest tam we mnie. Jedyne co mam, to tylko test ciążowy i objawy.

Boli was też brzuch w nocy jak śpicie? Bo mnie prawie każdej nocy boli.
Mnie nic nie boli. Pod tym względem czuję się jak nowo narodzona hehe :D
 
Cześć dziewczyny 😉
Mam problem i jestem przerażona.
Robiłam beta HCG i to są moje wyniki:
20.07 beta 8637 mlU/ml
22.07 beta 43000 mlU/ml
Czytałam wczoraj że beta powinna zwolnić już po ok. 6000 mlU/ml a u mnie tak przyspieszyła 😱😱😱 przecie przyrost wynosi 390% a zazwyczaj miałam 125%.

Czy to jest normalne????
Może to błąd w laboratorium. Ja bym szybko zrobiła gdzie indziej, jeśli wyjdzie tak samo, to od razu lekarz.

Ps: Oczywiście bez paniki, bo ten komentarz mógł źle zabrzmieć a pisałam go na szybko. Po prostu dla spokoju lepiej zerknąć co tam się dzieje, bo przy takich wartościach takie duże przyrosty nie są codzienne ;)
 
Ostatnia edycja:
No właśnie! Tak coś myślałam i dobrze😊 Taki wątek też miałam na czerwcowych mamach i coś kojarzyłam, że to szło przez adminkę 😊😊 Okej ja w każdym razie już się z nią skontaktowałam i pewnie będę musiała wysłać jej listę z naszymi nickami. Wątkiem bedzie mogło zarządzać kilka osób tj. być moderatorem?

Chętne dziewczyny na wątek prywatny zgłaszajcie się. Będę wpisywać już na listę dla adminki 😊
Edit: odpiszcie na post albo go zalajkujcie będzie najłatwiej 😊
Mnie możecie dopisac 😊 na usg ide za 3 tyg zeby serce bylo
 
Dokładnie😊
Poniżej aktualna lista. Sprawdźcie, czy jesteście i jak Was nie ma, a chcecie być w prywatnym wątku, to piszcie 😀😊
julianap
Lili 088
HeeyHeeey
ilonaz
mawis
babydust
stillgrey213
Marzenaaa12
marma53
Iskra87
Sollina
skorpion21
Nelaton
Milostka
marma53
EmiliaL
hania4899
godzbal
Paula55
Gabi99
Martuha
agabaj92
Małasyrenka
Elena91
developerka
Liana93
Wronka1
iza_rz_97
blanny
Sisinek
Gość1995
Poplątana9
patpat95
Travel92
Alanyaaa
JustLillD
Lytomka
Asjunia
Mikifyful
PaulaSz02
Weroniika_x
Alexz89
sylwia210295
Cukierkowa20pare
OsnowaM
Ania20719
smerfetka90
Wiolcia_6
Smerfetka94
majka89
mawis
Mnie nie ma i poczekajcie jeszcze ze 4 dni bo testy z dzisiaj mogą pokazac 31.03 😉
 
reklama
Do góry