reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny- a kupiliście/ myślicie o zakupie takiego adaptera do pasów samochodowych? Jeśli któraś ma już lub miała w poprzednich ciążach to napiszcie który polecacie. Bo zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego ;)
 
reklama
Dziewczyny- a kupiliście/ myślicie o zakupie takiego adaptera do pasów samochodowych? Jeśli któraś ma już lub miała w poprzednich ciążach to napiszcie który polecacie. Bo zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego ;)

Też o tym myślałam, chętnie podpatrzę. Wstyd się przyznać, ale mam 29 lat i nie mam prawa jazdy 🙈 no ale przy dwójce dzieci to już muszę mieć, z jednym dawałam jakoś radę bez. Planuję w sierpniu na prawko iść
 
Też o tym myślałam, chętnie podpatrzę. Wstyd się przyznać, ale mam 29 lat i nie mam prawa jazdy 🙈 no ale przy dwójce dzieci to już muszę mieć, z jednym dawałam jakoś radę bez. Planuję w sierpniu na prawko iść
ja mam 28 i w tym roku robiłam 🤣🤭 I serio nie wiem jak ogarniałam poprzednią dwójkę dzieci bez auta ;p teraz sobie nie wyobrażam życia bez ;p
 
Dziewczyny, przepraszam, że pytam. Jeśli któraś z was nie chce mówić to nie musi, ale zastanawia mnie ostatnio czym objawia się poronienie w takim 8-10 tygodniu? Czy tylko na USG widać, że serduszko nie bije a zarodek się nie rozwija czy są jakieś dolegliwości np. ból podbrzusza, krew w śluzie itp. ?
U mnie zaczelo sie od delikatnego plamienia po stosunku w 6+6tc. Trwalo tylko jeden dzien ale zniknely mi tez wtedy objawy ciazowe (tkliwosc piersi). Po kolejnych 5 dniach zaczelam plamic mocniej, trwalo to 4 dni, a piatego poronilam. Mialam skurcze jak przy bardzo, bardzo bolesnym okresie, okropny bol plecow, zawroty glowy, uderzenia goraca, bylam blada jak sciana. Tego samego dnia mialam usg (8+1tc), z ktorego dowiedzialam sie, ze ciaza zatrzymala sie w 5+6tc, byl widoczny zarodek 4.5mm bez bijacego serduszka. Po poronieniu plamilam jeszcze 6 dni.
Przepraszam jesli zbyt szczegolowo opisalam.
 
Też o tym myślałam, chętnie podpatrzę. Wstyd się przyznać, ale mam 29 lat i nie mam prawa jazdy 🙈 no ale przy dwójce dzieci to już muszę mieć, z jednym dawałam jakoś radę bez. Planuję w sierpniu na prawko iść
Mam 32 i też nie mam. Jestem w trakcie robienia bo chce przed porodem jeszcze je mieć 😂 drugie prawko i auto się przyda bo jak mąż w pracy a ja będe musiała gdzieś z dzieckiem jechać to będzie łatwiej.
 
Dziewczyny- a kupiliście/ myślicie o zakupie takiego adaptera do pasów samochodowych? Jeśli któraś ma już lub miała w poprzednich ciążach to napiszcie który polecacie. Bo zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego ;)

My właśnie wczoraj zamówiliśmy, ja codziennie jeżdżę w jedną stronę 30km do pracy a w weekendy też zwykle gdzieś jeździmy więc uznaliśmy że to must have. Zamawiałam na allegro
 
Dziewczyny- a kupiliście/ myślicie o zakupie takiego adaptera do pasów samochodowych? Jeśli któraś ma już lub miała w poprzednich ciążach to napiszcie który polecacie. Bo zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego ;)
W poprzedniej ciąży nie miałam, bo pas dobrze mi się układał i nie uciekał w górę. Teraz planuje kupić bo będę więcej jeździć.
 
Dzień dobry :) Jestem tu nowa 😊 We wtorek dowiedziałam się z testu ciążowego że zostanę mamusia po raz kolejny. Lekarz w przyszłym tygodniu, według kalkulatora ciąży zaczynam 6 tydzień :) termin 22 marzec. To moja 3 ciąża ale stres jakbym była w pierwszej ponieważ nie jestem już okazem zdrowia i obawy o dziecko sięgają zenitu... Mam już w domu 12-letniego syna i 5-letnia córkę :) pomimo zaskoczenia jakim okazała się ciąża wszyscy w domu się cieszymy i czekamy na kolejnego członka rodziny 😊
 
reklama
Mam 32 i też nie mam. Jestem w trakcie robienia bo chce przed porodem jeszcze je mieć 😂 drugie prawko i auto się przyda bo jak mąż w pracy a ja będe musiała gdzieś z dzieckiem jechać to będzie łatwiej.
Jak dobrze, że nie jestem sama :D
ja mam 28 i w tym roku robiłam 🤣🤭 I serio nie wiem jak ogarniałam poprzednią dwójkę dzieci bez auta ;p teraz sobie nie wyobrażam życia bez ;p
no ja przy dwójce sobie nie wyobrażam bez auta, jedno do żłobka, drugie do przedszkola, a to w zupełnie innych miejscach. Poza tym zakupy, itp. 🙈 bez auta pewnie cholernie ciężko.
 
Do góry