reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Czy są tu jakieś dziewczyny, które mają trombofilie : mutacje mthfr, pai i czynnik II? Jakie bierzecie witaminy? Ja kupiłam kwas foliowy, wit. b6 i b12 w formie metylowanej (każda kapsułka osobno) + pregna dha i witaminę d3. Może znacie jakieś dobre witaminy w tej przyswajanej postaci, ale w jednej kapsułce?
 
reklama
Witam się i ja w tą ładną niedzielę. Trochę znów wymioty dokuczają, ale nie jest aż tak źle. Na dodatek czuje się tak wzdęta że szok. I chyba trochę podbrzusze też pobolewa.
 
70 kg to dużo ?😁 moja waga mniej więcej oscyluje pomiędzy 67-71. Mam prawidłowe bmi, zdrowo się odżywiam, regularnie ćwiczę i nie czuje żeby to było jakoś dużo przy moim wzroście.

Tak jak mówisz wszystko zależy od wzrostu czy ćwiczysz itd. Ale nie o to mi chodzilo i absolutnie nie chciałam nikogo urazic.. Tak poprostu rzuciłam 🤷‍♀️
 
Ja też miałam malutka betę 2 lata temu.
Zaczynałam od wyniku 7 jakoś 5 dni po terminie @.
Rosla bardzo ładnie ale niestety w 8tc poronienie. Ale u mnie później zdarzało się podobnie, więc skoro rośnie to jest dobrze ❤️❤️
Najważniejsze żebyś się jak najmniej martwiła

Jesli mogę spytać...wiesz co jest przyczyną tych poronień?
 
Ja też miałam malutka betę 2 lata temu.
Zaczynałam od wyniku 7 jakoś 5 dni po terminie @.
Rosla bardzo ładnie ale niestety w 8tc poronienie. Ale u mnie później zdarzało się podobnie, więc skoro rośnie to jest dobrze ❤️❤️
Najważniejsze żebyś się jak najmniej martwiła
Dzieki za dobre słowo! Staram sie.. Czas tak wolno leci do wizyty.
 
A ja nie wiem czy mam się martwić... Wczoraj bo stosunku miałam trochę krwi... Brzuch mnie nie bolał, nie wiem czy się już bac..czutalam że może się tak dziać bo macica jest bardziej ukrowia ale przed ostatnia strata miałam Kilka razy plemienia. Mialyscie może taka sytuację?
 
Jesli mogę spytać...wiesz co jest przyczyną tych poronień?
Niestety nie.
Pierwsze właśnie w 7,8 tc lekarz powiedział że najprawdopodobniej zarodek miał jakieś wady i lepiej że samo wszystko się oczyściło.
Później te poronienia to w sumie były takie biochemiczne bardziej bo zdarzały się 4 max 7 dni po terminie @.
Zlecil mi badania, ale nie był na to chętny bo uważał ze nie ma jakiegoś wielkiego problemu i chciał jeszcze zaczekać z racji tego że wszystko było mega kosztowne.
Pozatym to działo się wszystko przed pierwszym rzutem korony. Nie dalo się dostać na badania.
Ja potem rok nie starałam się, aż do teraz gdzie zaskoczyło
Pozatym jestem już po jednej udanej ciąży, bez komplikacji..
 
Dzieki za dobre słowo! Staram sie.. Czas tak wolno leci do wizyty.
Nie dziwię Ci się.
Ja mając plamienia od razu tel do lekarza i przyjmował mnie nawet jak miał full pacjentki.
Teraz nie plamie chociaż we wcześniejszych ciążach zdarzało się...jakos czekam, jeszcze parę dni i jeśli nic po drodze się nie wydarzy lecę na usg
 
reklama
Niestety nie.
Pierwsze właśnie w 7,8 tc lekarz powiedział że najprawdopodobniej zarodek miał jakieś wady i lepiej że samo wszystko się oczyściło.
Później te poronienia to w sumie były takie biochemiczne bardziej bo zdarzały się 4 max 7 dni po terminie @.
Zlecil mi badania, ale nie był na to chętny bo uważał ze nie ma jakiegoś wielkiego problemu i chciał jeszcze zaczekać z racji tego że wszystko było mega kosztowne.
Pozatym to działo się wszystko przed pierwszym rzutem korony. Nie dalo się dostać na badania.
Ja potem rok nie starałam się, aż do teraz gdzie zaskoczyło
Pozatym jestem już po jednej udanej ciąży, bez komplikacji..
ciekawe dlaczego tak się dzieje 😣ale może tym razem będzie dobrze 🥰
 
Do góry