reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja mam straaaszne wzdęcia, normalnie jakby mi brzuch spuchł. Czytałam, że jest to spowodowane nagłym wzrostem estrogenów.
 
Dziewczyny, skaleczyłam się golarką, taką jednorazową, w nogę i "poleciała" mi krew,a raczej kropla krwi wyszła z nogi i stanęła. Biorę Luteinę, teraz nie wiem czy odstawić, czy co, bo kurde taka gęsta krew... Nie wiem co mam myśleć 🙄
 
U mnie brzuch też juz wywalony.
Ale to od wzdeć.
w poprzednich ciążach nie miałam praktycznie żadnych innych objawów oprócz wzdęć i koszmarnych gazów.
 
reklama
Dziewczyny, skaleczyłam się golarką, taką jednorazową, w nogę i "poleciała" mi krew,a raczej kropla krwi wyszła z nogi i stanęła. Biorę Luteinę, teraz nie wiem czy odstawić, czy co, bo kurde taka gęsta krew... Nie wiem co mam myśleć 🙄
sama na wlasna reke nie odstawiaj lekow
a pilas duzo ? krew jest gesta jak malo sie pije
ja rzadko odczuwam pragnienie wiec malo pije i zawsze od pielegniarek pobierajacych mi krew dostaje opitol ze malo piłam bo krew gesta
 
Do góry