reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, mój lekarz na ostatniej wizycie powiedział żeby zaczęła sparować brzuch, pośladki i uda żeby zapobiec rozstępom.
😉😜🙂🌷😜😉🙂
Czy macie jakiś sprawdzony krem, balsam na rozstępy?
PS. Dodam że to moja pierwsza ciąża a rozstępy mam od dzieciństwa mimo że jestem szczupła więc moje ciało jest bardzo podatne 😒😕😣
Ja w pierwszej ciąży miałam kosmetyki przeciw rozstępom z serii Palmer's i nawet jeden rozstęp mi nie wyszedł. :) Za to po porodzie nie wiedziałam, że trzeba dalej się smarować jakieś trzy miesiące i od razu przestałam i miesiąc po porodzie mi straszne wyszły 😭 Dlatego pamiętajcie, że jak się smarujecie, to nie tylko w ciąży, ale jeszcze z 3 miesiące po ciąży też!
 
Dziękuję za odpowiedzi związane z pielęgnacja w trakcie ciąży. Poczytam sobie o kosmetykach które wymieniłyście. Jednak wolę coś robić niż nic nie robić i później mieć do siebie pretensje ze mam rozstępy
😁😘😉

Mam jeszcze jedno pytanie związane z suplementacją, aktualnie biorę PRENATAL UNO i teraz się zastanawiam jak to jest w tymi kwasami DHA. Czy Wy je bierzecie dodatkowo? Czy to jest potrzebne? 😉
 
Ja biorę prenaral uno a dodatkowo to [emoji846]
Dziękuję za odpowiedzi związane z pielęgnacja w trakcie ciąży. Poczytam sobie o kosmetykach które wymieniłyście. Jednak wolę coś robić niż nic nie robić i później mieć do siebie pretensje ze mam rozstępy
[emoji16][emoji8][emoji6]

Mam jeszcze jedno pytanie związane z suplementacją, aktualnie biorę PRENATAL UNO i teraz się zastanawiam jak to jest w tymi kwasami DHA. Czy Wy je bierzecie dodatkowo? Czy to jest potrzebne? [emoji6]
IMG_20210717_140106.jpeg
 
Dziękuję za odpowiedzi związane z pielęgnacja w trakcie ciąży. Poczytam sobie o kosmetykach które wymieniłyście. Jednak wolę coś robić niż nic nie robić i później mieć do siebie pretensje ze mam rozstępy
😁😘😉

Mam jeszcze jedno pytanie związane z suplementacją, aktualnie biorę PRENATAL UNO i teraz się zastanawiam jak to jest w tymi kwasami DHA. Czy Wy je bierzecie dodatkowo? Czy to jest potrzebne? 😉
Ja biorę, w pierwszej ciąży też brałam. Wspomagają rozwój mózgu, układu nerwowego, uważam, że są istotne. Synkowi podawałam też po zakończeniu karmienia piersią.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi związane z pielęgnacja w trakcie ciąży. Poczytam sobie o kosmetykach które wymieniłyście. Jednak wolę coś robić niż nic nie robić i później mieć do siebie pretensje ze mam rozstępy
😁😘😉

Mam jeszcze jedno pytanie związane z suplementacją, aktualnie biorę PRENATAL UNO i teraz się zastanawiam jak to jest w tymi kwasami DHA. Czy Wy je bierzecie dodatkowo? Czy to jest potrzebne? 😉
Ja biorę mama DHA premium bo on już ma kwasy omega :) a więc jeśli bierzesz coś, co ich nie ma, to ja bym dodatkowo suplementowała
 
Do góry