reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyna dobrze liczyła, ja ostatni okres dostałam dokładnie 10 czerwca, tak jak ona, i 5+6 tydzień ciąży będę miała dopiero w środę. U niej owulacja musiała wystąpić wcześniej, dlatego wcześniej doszło do zapłodnienia, ale patrząc na to, że ostatni cykl miała ponad 60 dni to dosyć normalne.
Chodziło o to, że myślała, że "pierwszy dzień ciąży" to owulacja, w w dniu owulacji zawsze się już liczy jako 14 dzień ciąży (nie ważne który to był dzień cyklu).
 
Dziewczyny, mój lekarz na ostatniej wizycie powiedział żeby zaczęła sparować brzuch, pośladki i uda żeby zapobiec rozstępom.
😉😜🙂🌷😜😉🙂
Czy macie jakiś sprawdzony krem, balsam na rozstępy?
PS. Dodam że to moja pierwsza ciąża a rozstępy mam od dzieciństwa mimo że jestem szczupła więc moje ciało jest bardzo podatne 😒😕😣
Ja już od jakiegoś czasu szczotkuje ciało i chce to robić też przez okres ciąży. Po poprzednich ciążach zostały mi "pamiątki" niestety.... Liczę, że teraz może uda się i zbyt dużo rozstępów mi nie wyjdzie 😬
 
Dziewczyny, mój lekarz na ostatniej wizycie powiedział żeby zaczęła sparować brzuch, pośladki i uda żeby zapobiec rozstępom.
😉😜🙂🌷😜😉🙂
Czy macie jakiś sprawdzony krem, balsam na rozstępy?
PS. Dodam że to moja pierwsza ciąża a rozstępy mam od dzieciństwa mimo że jestem szczupła więc moje ciało jest bardzo podatne 😒😕😣

dokładnie tak jak piszą dziewczyny. Jak mają wyjść, to wyjdą. Ja uniknęłam ich w pierwszej ciąży, zobaczymy jak teraz.
Z synem dostałam zestaw z BioOil i z Mustelli. Bardziej przypasował mi bioOil, ale jego można używać chyba powyżej 10tyg 🤔

Miałam USG dzisiaj. Jest zarodek 4mm i serduszko 😊
Jej! Cudowna wiadomość! :)
 
Ja już od jakiegoś czasu szczotkuje ciało i chce to robić też przez okres ciąży. Po poprzednich ciążach zostały mi "pamiątki" niestety.... Liczę, że teraz może uda się i zbyt dużo rozstępów mi nie wyjdzie 😬
Myślisz, że to bezpieczne w ciąży? Też szczotkowałam ciało, ale przestałam, bo wydaje mi się, że w trakcie ciąży to niewskazane.
 
z dzisiejszym humorem i czarnymi myślami pójdę do lekarza chyba w ten poniedziałek..
Bo wizytę mam w kolejny dopiero 26..
Fatalny mam dziś dzień.. dramat
Cały czas po tym zaśniadzie wydaje mi się ze sytuacja się powtórzy. Takie miałam nastawienie pozytywne od początku a dziś to po prostu dramat
 
Jak wszystko bedzie dobrze to końcówka marca 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20210717_055347.jpg
    IMG_20210717_055347.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 76
reklama
Ja już od jakiegoś czasu szczotkuje ciało i chce to robić też przez okres ciąży. Po poprzednich ciążach zostały mi "pamiątki" niestety.... Liczę, że teraz może uda się i zbyt dużo rozstępów mi nie wyjdzie 😬
Czym szczotkujesz ciało? Nie wiem za bardzo o co chodzi 😉 nie robiłem nigdy żadnych zabiegów na ciało bo mi to nie było potrzebne 😁
 
Do góry