reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Kurcze, Wy wszystkie macie wizyty tak często (co tydzień, dwa)? Ja mam za miesiąc, chyba że coś będzie się działo. W sumie to dla mnie sensowne, skoro ciąża przebiega fizjologicznie, ale chyba jestem jedyną prócz dziewczyn za granicą.
 
Dzidziuś ma 6,7 mm, serce bije 124/min ♥️🤩 wiek ciąży z USG pokrywa się idealnie z OM, ale nie zapytałam na kiedy termin mam 😆 Za tydzień mam przyjść z wynikami badań to dostanę kartę ciąży. Cieszę się, że wszystko ok 🥳
Gratuluje 😀 dzisiaj same dobre wieści 😀 ja idę za 2 tyg I już nie mogę się doczekać żeby znowu zobaczy mojego szkraba 😍
 
Kurcze, Wy wszystkie macie wizyty tak często (co tydzień, dwa)? Ja mam za miesiąc, chyba że coś będzie się działo. W sumie to dla mnie sensowne, skoro ciąża przebiega fizjologicznie, ale chyba jestem jedyną prócz dziewczyn za granicą.
Jak zaniosę wyniki badań to pewnie też będę miała za miesiąc kolejną 🙂
 
Czemu za tydzień powtórka bety? To strasznie niediagnostyczne. I tak nie da się sprawdzić, czy jest przyrost prawidłowy czy nie... Przyrost sprawdza się tylko i wyłącznie co 48, ewentualnie co 72h... Lekarz Ci tak kazał? Po tygodniu to wiadomo tylko, czy rośnie czy nie, ale nie wiadomo, czy rośnie prawidłowo... Bez sensu trochę. To już lepiej się nie stresować i nie robić chyba. :)
Trzymam kciuki! Jestem ciekawa, ile z Was urodzi w moje urodziny :D Ja na pewno nie, bo mam termin dużo za wcześnie. Ale Ty masz szansę :D

🤞 🤞 🤞
W poniedziałek beta 39.02 dzisiaj 109 pojawil sie ból brzucha i brazowe plamienie na poczatku myslalam ze @... Dzisiaj jest 4+7 lekarz mowi ze okej i na spokojnie.. Czy ktoras z was tez ma takie plamienia? Biore Duphaston 3x1 od 28dc.
 
reklama
Kurcze, Wy wszystkie macie wizyty tak często (co tydzień, dwa)? Ja mam za miesiąc, chyba że coś będzie się działo. W sumie to dla mnie sensowne, skoro ciąża przebiega fizjologicznie, ale chyba jestem jedyną prócz dziewczyn za granicą.
Ja mam teraz za 2 tyg bo wyniki a potem zapewne co 3 tyg będę mieć.
 
Do góry