reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, ja już po wizycie 😀 byłam głównie po receptę na heparynę, bo ta ciąża będzie na "wspomagaczach" ze względu na ostatnie poronienie. Nie liczyłam na usg, ale mój ginekolog sam zaproponował 😀Zaznaczył, że pewnie nic nie będzie widać, ale chociaż sprawdzi jak tam macica i jajniki i ku naszemu zdziwieniu był już ładny pęcherzyk 2 mm 😀 dzisiaj 4+6, mam przyjść za tydzień kontrolnie. Trochę mi ulżyło, że zobaczyliśmy pęcherzyk, który jest prawidłowo umieszczony w macicy ❤️
 
Hey dziewczyny. Jestem pierwszy raz na forum i mam nadzieję, że z wami zostanę do rozwiązania ❤️ na swoim koncie mam 2 ciążę z których mam dwóch synów i jedna ciąża biochemiczna (wrzesień 2020) od tamtej pory nie staraliśmy się już z mężem.Teraz znów zaczęliśmy i tak w poniedziałek na teście pokazały się dwie kreski ❤️ na razie nie ukrywam troche boję sie powtórki z rozrywki... Ale wiadomo trzeba być dobrej myśli ❤️
 
Hej dziewczyny, ja już po wizycie 😀 byłam głównie po receptę na heparynę, bo ta ciąża będzie na "wspomagaczach" ze względu na ostatnie poronienie. Nie liczyłam na usg, ale mój ginekolog sam zaproponował 😀Zaznaczył, że pewnie nic nie będzie widać, ale chociaż sprawdzi jak tam macica i jajniki i ku naszemu zdziwieniu był już ładny pęcherzyk 2 mm 😀 dzisiaj 4+6, mam przyjść za tydzień kontrolnie. Trochę mi ulżyło, że zobaczyliśmy pęcherzyk, który jest prawidłowo umieszczony w macicy ❤️
Super kochana ❤️ świetna wiadomość ❤️
 
Hej dziewczyny, ja już po wizycie 😀 byłam głównie po receptę na heparynę, bo ta ciąża będzie na "wspomagaczach" ze względu na ostatnie poronienie. Nie liczyłam na usg, ale mój ginekolog sam zaproponował 😀Zaznaczył, że pewnie nic nie będzie widać, ale chociaż sprawdzi jak tam macica i jajniki i ku naszemu zdziwieniu był już ładny pęcherzyk 2 mm 😀 dzisiaj 4+6, mam przyjść za tydzień kontrolnie. Trochę mi ulżyło, że zobaczyliśmy pęcherzyk, który jest prawidłowo umieszczony w macicy ❤️
Super gratuluje 😊 dzisiaj jest dzień dobrych wiadomości 😊
Hey dziewczyny. Jestem pierwszy raz na forum i mam nadzieję, że z wami zostanę do rozwiązania ❤️ na swoim koncie mam 2 ciążę z których mam dwóch synów i jedna ciąża biochemiczna (wrzesień 2020) od tamtej pory nie staraliśmy się już z mężem.Teraz znów zaczęliśmy i tak w poniedziałek na teście pokazały się dwie kreski ❤️ na razie nie ukrywam troche boję sie powtórki z rozrywki... Ale wiadomo trzeba być dobrej myśli ❤️
Witany na pokładzie i gratuluje 😊
 
Kurcze teraz ja się boję... Bo wszystkie dziewczyny jeśli mają progesteron to biorą Duphaston, a ja jako jedyna mam Utrogestan. I tak mam zmniejszona dawkę, bo na opakowaniu jest napisane, żeby przyjmować 2 a nawet 3 tabletki na dzień a ja mam 1 na dzień...
utrogestan jest bardzo bardzo dobrym progesteronem a dawki przepisuje lekarz :) takze nie martw sie :) na pewno wie co robi :)
 
Ostatnia edycja:
Cudo maluch 😘 myślicie że jak pójdę na USG w 6+7 to będzie serduszko biło już?
Myślę, że już będzie, chociaż wiadomo, że to też od różnych czynników zależy. 6+7 to tak naprawdę 7+0 ;) niektóre aplikacje właśnie tak pokazują a potem jest przeskok na 7+1.
w pierwszej ciąży u mnie już biło w 6+2. Teraz usg będę miała w 6+3 i też mam cichą nadzieję, że będzie ❤️

Ale Cię męczy 😕 U mnie też nie jest rewelacyjnie, ale w porównaniu do Ciebie to mam lajcik. Dziś endokrynolog mi dała radę: spać kiedy tylko można i najdzie ochota. Szkoda, że nie mam na to czasu 😔 Może niedługo będzie lepiej i tego się trzymajmy.
A paracetamol Ci nie pomaga?
Ja dzisiaj to bym mogła spać, ale nie da rady, gdy się ma 17 miesięcznego brzdąca 🤣 ale prawda jest taka, że w pierwszej korzystałam ile mogłam (rzadko, ale milam drzemkę z przyjemnością 😁)

Mam serce i 1cm szczęścia! 🥰😍
Jej! Super wiadomość! ❤️
 
reklama
Do góry