reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny to miała być grupa wsparcia a nie nakręcania się wzajemnego, że bierzecie za mało leków! Myślicie, że kobiety które zachodzą w ciążę bo wpadły i np dowiadują się dopiero w 3 msc brały przez przypadek progesteron? Bo bez niego nie da się donosić ciąży? 😄 Po co faszerować się lekami jak nie ma objawów?
Nasze matki, babcie brały duphaston? Wątpię
 
Mam już 1,2 cm i serduszko bije zdrowo 🙂
 

Załączniki

  • IMG_7115.jpg
    IMG_7115.jpg
    116,6 KB · Wyświetleń: 83
  • IMG_7114.jpg
    IMG_7114.jpg
    100,6 KB · Wyświetleń: 80
Jak was teraz czytam to się zaczynam stresować, że jestem chyba jedną z niewielu, która bierze tylko witaminy i nic więcej. Fakt - śluz jest czysty i nie plamię, ale zaczynam się stresować, że może jednak coś ginekolog powinien mi przepisać. Choć sam stwierdził, że jak nie mam takich problemów to nie będzie mnie dodatkowo faszerował lekami....
Skoro jest wszystko ok to nie musisz się wspierać progesteronem 😉 ja plamilam więc lekarz mi go przepisał
 
reklama
Do góry