reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

I co to w ogóle za pomysł, że skoro dziewczyny na forum biorą Duphaston to ja też powinnam, mimo że na wizycie lekarz nic o tym nie mówił 🙂
Bardziej chodzi chyba o to, że dziewczyny mają go przepisywanego nawet gdy nic poważnego się nie dzieje. I człowiek zaczyna się zastanawiać czy też powinien brać czy nie. Zwłaszcza jak pierwsza ciąża 🤷
 
reklama
Dziewczyny mam dylemat. Lekarka przepisała mi czopki, a na ulotce pisze ze w ciąży nie brać w aptece jak się pytały do kogo to mówię że do mnie bo z rana to jestem nieżywa bo wymioty i mdłości męczą. No i teraz nie wiem co robić. Brać te czopki czy sobie odpuścić [emoji848]
torecan ?
 
Jak was teraz czytam to się zaczynam stresować, że jestem chyba jedną z niewielu, która bierze tylko witaminy i nic więcej. Fakt - śluz jest czysty i nie plamię, ale zaczynam się stresować, że może jednak coś ginekolog powinien mi przepisać. Choć sam stwierdził, że jak nie mam takich problemów to nie będzie mnie dodatkowo faszerował lekami....
nie stresuj się:) U mnie np pierwsza ciaza biochem w drugiej z której mam zdrowego synka brałam duphaston a teraz nic i powiem Ci ze sie cieszę bo wszystko ok jest. A po duphastonie się czułam traaaagicznie, nie na każdego on dobrze działa:)
 
Dziewczyny 😉
odebrałam wyniki z krwi:
13.07 beta 420 mlU/ml
15.07 beta 1129 mlU/ml
Jutro mam wizytę u lekarza, sam wyznaczył taki termin jak do niego dzwoniłam 🙂
Także czekam do jutra do 12.10
😊😊😊🌷😊😊😊
Jej! Pięknie! Czekamy na wieści :)

Jak was teraz czytam to się zaczynam stresować, że jestem chyba jedną z niewielu, która bierze tylko witaminy i nic więcej. Fakt - śluz jest czysty i nie plamię, ale zaczynam się stresować, że może jednak coś ginekolog powinien mi przepisać. Choć sam stwierdził, że jak nie mam takich problemów to nie będzie mnie dodatkowo faszerował lekami....
Ja w pierwszej ciąży brałam tylko folik do końca pierwszego trymestru. Teraz też go biorę. Potem pewnie mama dha będzie. Nie martw się, jeśli lekarz nie widzi potrzeby, to nie ma sensu się faszerować dodatkowo ❤️

Mam już 1,2 cm i serduszko bije zdrowo 🙂
brawo!! :)
 
reklama
Do góry