reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

dziewczyny, ja bym tez tak nie szalała z tym dodatkowym progesteronem. W fizjologicznej ciązy naprawdę on jest niepotrzebny i wbrew pozorom zalecenie jego podawania jest w nielicznych przypadkach. Niektórzy lekarze podają go kobietom w ciązy jak cukierki bez potrzeby.

Nawet jeśli jesteście po poronieniu, to jeśli nie macie niedomogi lutealnej, to progesteron jest Wam niepotrzebny.
Moja lekarka też tak twierdzi. Zasugerowała też że jeśli zarodek jest płci męskiej to dużo progesteronu może zaburzyć płeć. Ale w jaki sposób??
 
reklama
Daj mi znac po wizycie proszę ❤️ A przypomnij mi który jesteś tydzień ? Ja oczywiście pisałam do doktorki SMS o tym progesteronie ale mówi ze spokojnie o i pogadane… zwiększyła mi dawkę duphoston na 3x1 i mówi spokojnie … nie da się
Jesli bierzesz duphaston to pamietaj, ze on nie wychodzi we krwi. Tak naprawde mozesz miec wiecej progesteronu niz wskazuja badania, wiec spokojnie :)
 
Cześć dziewczyny.
U mnie @ spóźniona o 3 dni.
Wczoraj po południu test.
Nie wiem czy się cieszyc bo miałam kilka biochemicznych.

Kiedy wybieracie się do lekarza?
 

Załączniki

  • IMG_20210714_151107.jpg
    IMG_20210714_151107.jpg
    363,1 KB · Wyświetleń: 49
Cześć wszystkim! 🙂 dołaczam do was, z nadzieją że wytrwamy do szczęśliwego rozwiazania. ( Rok temu poronienie w 9 tc) na razie staram się nie mieć czarnych myśli.. Ostatnia miesiączka 10.06 , termin około 19 marca ☺ pierwsza wizyta u ginekologa za tydzień, już nie mogę się doczekać ☺
Życzę wszystkim powodzenia 🍀
Gratulacje 🙂
U mnie ostatnia miesiączka 11..06.
Tak szybko idziesz do lekarza?
 
Cześć dziewczyny.
U mnie @ spóźniona o 3 dni.
Wczoraj po południu test.
Nie wiem czy się cieszyc bo miałam kilka biochemicznych.

Kiedy wybieracie się do lekarza?
Po pierwsze gratulacje 🙂
Po drugie - zanim pójdziesz do lekarz idź na betę by sprawdzić jaki masz przyrost. Jeśli nic się nie dzieje to najlepiej pójść koło 6-7 tygodnia no wtedy będzie widać serduszko. Natomiast jeśli czujesz taką potrzebę to możesz iść wcześniej. Wtedy ewentualnie ginekolog źle i ci dodatkowe badania i przepisze leki.
 
Dziewczyny....co na opryszczkę? Patrząc na te maści i leki to części nie można używać w ciąży 😔 na razie ratuje się plastrami compeed, ale może znacie jakąś maść?
 
reklama
Po pierwsze gratulacje 🙂
Po drugie - zanim pójdziesz do lekarz idź na betę by sprawdzić jaki masz przyrost. Jeśli nic się nie dzieje to najlepiej pójść koło 6-7 tygodnia no wtedy będzie widać serduszko. Natomiast jeśli czujesz taką potrzebę to możesz iść wcześniej. Wtedy ewentualnie ginekolog źle i ci dodatkowe badania i przepisze leki.
Betę chce sobie odpuścić.
Półtorej roku temu piękne przyrosty i poronienie, więc nawet nie chce się dodatkowo stresować.
Kurczaki..czyli najlepiej 2 tygodnie po terminie okresu...
 
Do góry