reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, czy któraś z Was mieszka zagranicą i też czeka do 12 tygodnia na USG. Ja już powoli oswajam się z myślą, że trzeba jeszcze długo czekać, aż zobaczę Maluszka, ale niepokój jest. Jak Wy sobie z tym radzicie?
Ja mieszkam. Takze powinnam miec pierwsze usg w 12 tygodniu ciazy, ale z racji ostatniego poronienia mam wczesniej w przyszly wtorek, takze bedzie to 8 tydzien. Tez juz nie moge sie doczekac...
 
reklama
reklama
Ja byłam u gin. Wypisał mi skierowania na multum badań i skiero na usg :)
Także 27.07 mam usg potwierdzające i od razu dostanę skierowanie na usg 1 trysmestru. Następna wizyta dopiero 31.08, bo mój lekarz ma urlop 🙈

@ilonaz super! Cieszę się 😍

@Cukierkowa20pare u mnie tylko mdłości :D Nie mam bólu brzucha i bólu piersi jak w pierwszej ciąży, także oby tak dalej 🙈
 
Do góry