reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

No wlasnie troche sie obawiam ze za niski ten wynik :(
Gdyby nie te kolejne testy, to bym powiedziała, że prawdopodobnie niestety biochem. Ale testy są bardzo wyraźne, więc moim zdaniem jakaś pomyłka w labo, albo pierwszy test wadliwy i nie miał prawa wykryć ciąży. Może zrób sobie dzisiaj jeszcze test, ale tak czy inaczej dopiero beta powie Ci prawdę. Trzymam kciuki! ❤️
 
reklama
Jadę z rana, dziękuję za kciuki przydadzą sie!! Ile u was wynosila beta i w ktory dc?
Kochana, nie porównuj z innymi, bo każda z nas w innym dniu mogła mieć owu i w innym dniu implantację. Nawet jeśli w jednym dniu owu, to implantacja jest w 6-12 dniu po owulacji, więc aż tydzień różnicy. Ty mogłaś mieć w ostatnim, 12. dniu i stąd niska jej wartość w tym dc. Naprawdę, nie przejmuj się. :)
Ja pierwszą betę robiłam w 26 dc i była 41. Ale naprawdę, nie porównuj. :) Jeśli implantacja była dopiero 25-26 dc, a ona też chwilę trwa, to nic dziwnego, że 28 dc miałaś betę 8. :) To może nic złego nie znaczyć! Naprawdę. Jeśli miałaś tak późno implantację, to taka beta byłaby prawidłowa. :) Jutro powtórka wszystko Ci powie.
 
Kochana, nie porównuj z innymi, bo każda z nas w innym dniu mogła mieć owu i w innym dniu implantację. Nawet jeśli w jednym dniu owu, to implantacja jest w 6-12 dniu po owulacji, więc aż tydzień różnicy. Ty mogłaś mieć w ostatnim, 12. dniu i stąd niska jej wartość w tym dc. Naprawdę, nie przejmuj się. :)
Ja pierwszą betę robiłam w 26 dc i była 41. Ale naprawdę, nie porównuj. :) Jeśli implantacja była dopiero 25-26 dc, a ona też chwilę trwa, to nic dziwnego, że 28 dc miałaś betę 8. :) To może nic złego nie znaczyć! Naprawdę. Jeśli miałaś tak późno implantację, to taka beta byłaby prawidłowa. :) Jutro powtórka wszystko Ci powie.
Dziękuję za wsparcie postaram sie nie myśleć 🥰
 
Dziewczyny u mnie to dopiero początek ale wy tez macie tak ze ciagle byście jadły ? Jak jest tak teraz to co powiedzieć później 😳😳
Ja też tak mam jem co godzinę serio:( ogólnie jestem szczuplutka 52kg ale to też przez moją dietę na żołądek i tak się zastanawiam moze dziecku czegoś brakuje? I dlatego tak wiecznie głodna chodze
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was plamiła na początku ciąży? Dziś wieczorem zauważyłam brązowe plamy, zdenerwowana zobaczyłam co się dzieje w środku i miałam lekko czerwony palec, widać że krew leci z szyjki 😣 dodam że biorę luteinę dopochwowo 2x2. Czy wiecie co to może być? Czy to koniec? 😢
Plamiłam w 1 ciąży kilka razy ale urodziłam zdrowe dziecko w 2 kolejnych tez plamiłam ale to juz niestety poronienie. Takze ciężko powoedziec. Trzymam kciuki zeby było wszystko dobrze:)
 
Do góry