reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja wczoraj dostałam takiego skurczu w żołądku, że nie mogłam się ruszyć z łazienki na kanapę. Espumisan pomógł, bo już myślałam że będę jechać na SOR. Męczy mnie bardzo żołądek w ciąży i już sama nie wiem czego nie jeść, żeby było lepiej 😕 Wieczorami mój brzuch wygląda jakbym była w 4 miesiącu.
U mnie to ewidentnie wirusówka, którą syn przyniósł ze żłobka. Boje się, że skończy się kroplówkami, bo nie jestem w stanie przyjmować płynów :(
 
reklama
Cześć kobitki, ja dziś 4+3 : objawów nie mam kompletnie, Nic nadal i już się martwię..
a wizyta dopiero koniec lipca :(
 
Cześć kobitki, ja dziś 4+3 : objawów nie mam kompletnie, Nic nadal i już się martwię..
a wizyta dopiero koniec lipca :(
Mogę oddać moje objawy żołądkowe jak chcesz 😉😁 A tak serio, nie każda z nas ma objawy. Może jeszcze wszystko przed Tobą, bo w sumie to wcześnie. Mi w 4 tyg piersi nabrzmiały, a tydz później zaczął mnie męczyć brzuch (i macica i żołądek). Powoli co tydzień coś przybywa. Teraz siusianie w nocy się włączyło.
 
Jak się napijesz to wymiotujesz? Dlaczego nie dajesz rady pic? To bardzo ważne przy biegunce. Nie pozwól żeby się odwodnić.
Tak, wystarczy łyk i zaraz wymiotuje. Wiem, że to bardzo ważne, ale nic nie poradzę za to, że zaraz zwracam :( Teraz udało mi się wypić kubek gorzkiej herbaty i mam nadzieję, że już będzie trochę lepiej. Po elektrolitach od zawsze wymiotuje jeszcze bardziej, ale w ostateczności spróbuję jeszcze z nimi.
 
Nie zawsze brak objawów to coś złego...wiele kobiet nie ma objawów a ma zdrową ciążę. Ja w pierwszej ciąży na początku miałam może tydzien-dwa mdłości a potem normalnie studiowałam dziennie itd nic mi się nie działo :D każda ciąża jest inna, nawet u tej samej kobiety. Ja bym się cieszyła nie mając objawów szczególnie tych żołądkowych, jeszcze będziecie się potem męczyć może ze zgagą jak będzie wielki brzuch uciskał na żołądek albo z jakimś uciskaniem dziecka na nerw, rwe kulszową jak u mnie, na koniec kulalam na jedną nogę bo tak mi uciskalo :D czasami początek może być bezobjawowy a da dziecko popalić na koniec 🤦
 
Dziewczyny, rower w ciąży - tak czy nie? Latem lubię wycieczki rowerowe i teraz mi tego brakuje... 10 km powoli i w cieniu będzie ok czy lepiej zrezygnować? Boję się trochę ze względu na to piątkowe plamienie, ale od wczoraj już czysto
 
Cześć dziewczyny, mam zagwostke. Test pozytywny z mega blada kreska w 27 dc. 28 dc beta 8.21 progesteron 13.59 troche mnie martwi taki słaby wynik. Jestem po kwietniowym poronieniu samoistnym w 5 tc. Wlaczone od 28 dc duohaston 3x1. Robilam jeszcze dwa razy test jeden mocniejszy drugi slabszy.. Czy ktoras tak miala i bylo ok? Jutro jade na bete ale martwie sie ze bedzie powtorka. :(
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam zagwostke. Test pozytywny z mega blada kreska w 27 dc. 28 dc beta 8.21 progesteron 13.59 troche mnie martwi taki słaby wynik. Jestem po kwietniowym poronieniu samoistnym w 5 tc. Wlaczone od 28 dc duohaston 3x1. Robilam jeszcze dwa razy test jeden mocniejszy drugi slabszy.. Czy ktoras tak miala i bylo ok? Jutro jade na bete ale martwie sie ze bedzie powtorka. :(

Podejrzane jest to, że test Ci wyszedł przy becie mniejszej niż 10. Masz może zdjęcie tego pierwszego?
 
Do góry