reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jadę z rana, dziękuję za kciuki przydadzą sie!! Ile u was wynosila beta i w ktory dc?
Nie martw się na zapas, prawdopodobnie miałaś b. późną owulację :)
Leć jutro na betę koniecznie.
Co do bety każda z nas będzie mieć inaczej. Ja już w 21dc miałam 50.8 a w pierwszej ciąży dwa dni po @ (30dc) 108. Także widzisz, że różnica w dniach cyklu znaczna :)
 
reklama
Jadę z rana, dziękuję za kciuki przydadzą sie!! Ile u was wynosila beta i w ktory dc?

Najgorsze, co możesz teraz zrobić, to porównywać się z innymi :) ja też tak zrobiłam, zbadałam betę a tam 282, gdzie dziewczyny miały już w tysiącach, więc płacz, że po ciąży. 48 h później beta 707 i piękny przyrost 150% :) Więc już wiem, że nie ma sensu patrzeć na innych. Spróbuj teraz zająć się czymś innym i na spokojnie zrób betę jutro. Ja byłabym dobrej myśli, skoro kreski na testach takie wyraźne 🙂
 
Nie martw się na zapas, prawdopodobnie miałaś b. późną owulację :)
Leć jutro na betę koniecznie.
Co do bety każda z nas będzie mieć inaczej. Ja już w 21dc miałam 50.8 a w pierwszej ciąży dwa dni po @ (30dc) 108. Także widzisz, że różnica w dniach cyklu znaczna :)

Widzisz to juz taki strach i panika po 1 nieudanej ciąży. Staramy sie prawie od roku :( z kalendarza i obserwacji wygladala jak wczesna owu ale może to nie zawsze siw sprawdza. :)
 
Plamiłam w 1 ciąży kilka razy ale urodziłam zdrowe dziecko w 2 kolejnych tez plamiłam ale to juz niestety poronienie. Takze ciężko powoedziec. Trzymam kciuki zeby było wszystko dobrze:)
To nie jest jakie bardzo duże plamienie bo gdybym nie brała luteiny dopochwowo to dużo mniej wydzieliny by było a tak proszek się rozpuszcza i wylatuje zabawiony na beżowo. Muszę czekać, nic nie poradzę 😉 ale dziękuję za kciuki ❤️😊
 
Ja też ja czułam przez chwilę i w 1 ciąży tez tak miałam z tego co pamiętam

Kość ogonowa nie, ale ja mam czasami inne dziwne uczucie: takie jak podczas badania ginekologicznego, gdy lekarz wkłada wziernik i pobiera wymaz na cytologię 😅 dziwne uczucie, które ciężko mi opisać, ale właśnie najbliższe temu. Tak typowo jakbym czuła coś od środka.
 
Ja też tak mam jem co godzinę serio:( ogólnie jestem szczuplutka 52kg ale to też przez moją dietę na żołądek i tak się zastanawiam moze dziecku czegoś brakuje? I dlatego tak wiecznie głodna chodze
Ja wczoraj miałam taki pełny żołądek, że waga pokazała prawie 55 kg, a dziś rano wróciło do 51 😯 ale męczyłam się pół nocy i wypiłam litr gorącej herbaty 😁 Jem dużo więcej niż zwykle i godzinę po obiedzie już czuję, że bym coś przekąsiła. Zachcianek nie mam jako takich. A jaką dietę masz? Co eliminujesz?
 
Jest nas coraz więcej [emoji3590] gratuluję
Hej Dziewczyny [emoji3590]

Witam się z Wami w niedzielę - w dniu moich urodzin i dniu planowanego testowania. Jutro powinna przyjść @, a z rana przywitał mnie taki widok [emoji3064]
Jednak intuicja i objawy mnie nie zawiodły.
Jestem przeszczęśliwa i jednocześnie przerażona. Na razie podchodzę do tego z dużym dystansem, żeby się nie rozczarować jak przy pierwszej, zatrzymanej ciąży pod koniec marca. Kochane, potrzebuję Waszych kciuków [emoji3590] jutro śmigam na betę.
 
reklama
Do góry