reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

To 4 tc, nie byłam u lekarza. Dopiero się dowiedziałam o ciąży ale przed ciąża kazał brać luteinę. Nie mam na tyle żeby wypływała, na wkładce mam tylko brązowe plamienie. Seks był parę dni temu więc to nie przez to. Brzuch mnie nie boli. Piersi trochę. Moja beta to 130 mlU/ml więc na pęcherzyk chyba za wcześnie.
Zrób jak uważasz za słuszne, jak na IP powiesz, że wczesna ciąża i krwawisz to też cie przyjmą, ale zawsze pytają jak bardzo krwawisz czy leci po nogach czy tylko na papierze - bo na papierze to wg nich plamienie, nie krwawienie...
Może pęcherzyk się rozpycha w macicy i dlatego trochę krwi 🙂 ja miałam calutki papier czerwony a nie okazało się to nic groźnego 🙂
Jeśli nie jedziesz na IP to odpoczywaj, leż i nie glaszcz brzucha. Takie rady dostałam w szpitalu
 
reklama
Zrób jak uważasz za słuszne, jak na IP powiesz, że wczesna ciąża i krwawisz to też cie przyjmą, ale zawsze pytają jak bardzo krwawisz czy leci po nogach czy tylko na papierze - bo na papierze to wg nich plamienie, nie krwawienie...
Może pęcherzyk się rozpycha w macicy i dlatego trochę krwi 🙂 ja miałam calutki papier czerwony a nie okazało się to nic groźnego 🙂
Jeśli nie jedziesz na IP to odpoczywaj, leż i nie glaszcz brzucha. Takie rady dostałam w szpitalu
Czemu nie głaskać brzucha???
 
Dziewczyny, jakie suplementy bierzecie? W aptece polecili mi mamadha+ ale tam nie ma np. żelaza. Mam też femibion i chcę brać co drugi dzień. Ale nie wiem czy to nie będzie za dużo Wit. D albo kwasu foliowego... W czwartek idę do lekarza to zapytam też.
Mama dha premium plus , pan tabletka polecał :)
 
reklama
Do góry