reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Do tego jednorazowego? Ono zależy od dochodu?
Musisz poczytać dokładnie ale obecnie przyznawane jest ze względu na dochód (1922 zł netto) i dodatkowo, że pozostawalo się pod opieką lekarza przed 10 tyg ciąży, ponoć można to podważyć, że należy się kobiecie która na pierwszej wizycie była po 10tyg ale trzeba udowodnić, że to z przyczyn od niej niezależnych była tak późno.
 
Dziewczyny, zrobiłam wczoraj komplet badań zleconych przez lekarza. I trochę się zmartwiłam progesteronem 🥺 Na jakim poziomie macie progesteron teraz? Ponowiłam dziś jeszcze jego pomiar, bo czytałam, że jest on wydzielany skokowo i jego stężenie może się zmieniać w ciągu dnia. Sama nie wiem😥 Konsultacje już sobie umówiłam na poniedziałek, ale do tego czasu to chciałabym nie zwariować.
 
Dziewczyny, zrobiłam wczoraj komplet badań zleconych przez lekarza. I trochę się zmartwiłam progesteronem 🥺 Na jakim poziomie macie progesteron teraz? Ponowiłam dziś jeszcze jego pomiar, bo czytałam, że jest on wydzielany skokowo i jego stężenie może się zmieniać w ciągu dnia. Sama nie wiem😥 Konsultacje już sobie umówiłam na poniedziałek, ale do tego czasu to chciałabym nie zwariować.
A dlaczego miałaś zlecone? Wcześniejsze poronienia? Ja w pierwszej ciąży nie miałam ani razu badanego
 
A dlaczego miałaś zlecone? Wcześniejsze poronienia? Ja w pierwszej ciąży nie miałam ani razu badanego
Nie, nie miałam poronienia. Wystawili mi po prostu jako standard ze wszystkim tj. glukoza, różyczka, toksoplazmoza itd itd. Plamienia żadnego nie mialam, wynik niby w granicach normy, tylko jest przy tej dolnej granicy. Nie wiem 🤷‍♀️
 
Dziewczyny, zrobiłam wczoraj komplet badań zleconych przez lekarza. I trochę się zmartwiłam progesteronem 🥺 Na jakim poziomie macie progesteron teraz? Ponowiłam dziś jeszcze jego pomiar, bo czytałam, że jest on wydzielany skokowo i jego stężenie może się zmieniać w ciągu dnia. Sama nie wiem😥 Konsultacje już sobie umówiłam na poniedziałek, ale do tego czasu to chciałabym nie zwariować.
Ile wyszedł ci ten progesteron? I w którym dniu cyklu jesteś?
 
reklama
Do góry