reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Nic mi nie powiedzieli, bo nie wiedzieli w przychodni, ale wyczytałam, że raczej trzeba będzie powtarzać.

Ja chyba na pewno zaszczepię się w drugim trymestrze. Podobno covid w trzecim trymestrze to nic fajnego i laski dzieci osieracają😐
Mi już babeczka w przychodni powiedziała żebym przyszła pod koniec lipca będzie 9 tydzień mniej więcej to będą organy utworzone i normalnie mnie doszczepią drugą dawką. A pierwszą dawkę miałam 1 czerwca. Ale dodam że to punkt w prywatnej przychodni...oni jakoś mają inne zasady, inne prawa. W państwowych to odsyłają od miejsca do miejsca
 
reklama
Bardzo dziękuje za pamięć, zrobiłam badanie czy beta spada i czekam na wynik. Na razie bez bolu, bez krwawienia. Czasem mnie coś delikatnie zaćmi po tej prawej ale to nawet nie mogę nazwać bólem, nie wiem czy to nie po długim badaniu usg albo czy to w ogóle nie jakaś autosugestia. Fizycznie jest dobrze. Psychicznie jestem w rozsypce, bo czuje się jakbym siedziala na bombie. Jeśli beta spadnie to sie troszkę uspokoję, jakkolwiek absurdalnie to brzmi :(
Kochana to nie jest absurdalne. Każda z nas by się martwiła. Będziesz miała dzisiaj wyniki? Daj znać co z betą. Trzymam kciuki... chociaż ja dalej mam nadzieje ze wszystko będzie jeszcze dobrze.
 
U mnie poza bólami brzucha raz boli raz nie, nie ma innym objawów jak na razie. Rok temu przestałam karmić piersią i zauważyłam że teraz znowu pojawiły mi się wycieki mleka...taki o objaw.
U mnie poza brakiem miesiączki i lekko powiększonymi piersiami innych objawów nie ma. Może trochę bardziej chce się spać to tyle i oby tak zostało 😁
 
Hej dziewczyny,
Wstałam rano, a tu opryszczka na ustach. Mogę posmarować maścią?
To nie jest moja pierwsza opryszczka w życiu, więc podobno dobrze.
 
Mam wyniki bety. 1 lipca-45 i teraz wynik z 7 lipca 1270,18. Tego dnia było 4+4 czy jest dobrze? Z mężem godzine liczyliśmy i dalej nie wiemy jaki ten przyrost jest chyba dość duży.. nie za duży?
Bardzo ładny przyrost w normie :) chociaż nie sprawdza się w takim odstępie czasu.
Właśnie ona się zgodziła, nie widzi przeciwwskazań itd z tym, że dzwoniąc do punktu szczepień panie odbierające jak im mówię co i jak, czy potrzeba jakieś zaświadczenie to ona z góry "nie powinna się pani szczepić" "w pierwszym trymestrze nie wolno" "nikt pani nie zakwalifikuje do szczepienia". Ale sama się boję, bo wśród znajomych po pfizerze po drugiej dawce pojawia się gorączka i jak na razie anulowalam wizytę, zobaczę co powie ta gin w sierpniu.
Ja po drugiej dawce Pfizera nie miałam w ogóle żadnych objawów. Zaszczepiłam się już w ciąży, kilka dni przez pozytywnym testem. ;)
 
Witajcie :) być może nieśmiało dołączę. Czemu nieśmiało - za mną dwie biochemiczne pod rząd w czerwcu i w maju. Cykl stymulowany clostilbegytem i duphastonem. Okresy się już spóźniały tydzień, testy były pozytywne i wielkie rozczarowanie... Teraz okres się spóźnia już ok 2-3 dni, ale nie biorę w tym miesiącu duphastonu. W poniedziałek jadę na betę, dzisiejszy test pokazał cień cienia :)
 
reklama
Kochana to nie jest absurdalne. Każda z nas by się martwiła. Będziesz miała dzisiaj wyniki? Daj znać co z betą. Trzymam kciuki... chociaż ja dalej mam nadzieje ze wszystko będzie jeszcze dobrze.
Mam wyniki, beta przedwczoraj 71, wczoraj 70, a dziś 65. Bardzo powoli ale spada. Wyslalam do lekarza czy mogę czekać w domu czy jednak szpital. 🥺😘
 
Do góry