reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
@niematkawariatka jeśli tu bywasz napisz jak się czujesz 😔
Bardzo dziękuje za pamięć, zrobiłam badanie czy beta spada i czekam na wynik. Na razie bez bolu, bez krwawienia. Czasem mnie coś delikatnie zaćmi po tej prawej ale to nawet nie mogę nazwać bólem, nie wiem czy to nie po długim badaniu usg albo czy to w ogóle nie jakaś autosugestia. Fizycznie jest dobrze. Psychicznie jestem w rozsypce, bo czuje się jakbym siedziala na bombie. Jeśli beta spadnie to sie troszkę uspokoję, jakkolwiek absurdalnie to brzmi :(
 
Mam wyniki bety. 1 lipca-45 i teraz wynik z 7 lipca 1270,18. Tego dnia było 4+4 czy jest dobrze? Z mężem godzine liczyliśmy i dalej nie wiemy jaki ten przyrost jest chyba dość duży.. nie za duży?
 
Ja do lekarza idę dopiero 5 sierpnia, ponieważ będę ciążę oficjalnie prowadzić na NFZ a aktualnie lekarze na urlopach. Byłam teraz w tak jakby 33 dniu cyklu prywatnie, ponieważ jestem przed drugą dawką szczepionki na covid i poszłam po poradę ale pęcherzyk już był widoczny bo tak jak gin powiedziała beta 1000/1500 już na bank się widzi na USG:)
 
Ja do lekarza idę dopiero 5 sierpnia, ponieważ będę ciążę oficjalnie prowadzić na NFZ a aktualnie lekarze na urlopach. Byłam teraz w tak jakby 33 dniu cyklu prywatnie, ponieważ jestem przed drugą dawką szczepionki na covid i poszłam po poradę ale pęcherzyk już był widoczny bo tak jak gin powiedziała beta 1000/1500 już na bank się widzi na USG:)
To już przynajmniej jesteś trochę spokojniejsza czekając do tego 5 sierpnia 🙂 i co powiedział o drugiej dawce szczepionki? Zgodził się? Ja właśnie z obawy, że druga dawka wypadnie mi w ciąży zdecydowałam się na jednodawkową przed 🙂
 
reklama
Do góry