reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Obsługa jest kiepska, to fakt.
Właśnie dziś zaczęłam 7 🙂 A u Ciebie?
Ja dopiero 5, ale to już moja druga ciąża i spokojniej podchodzę do wyprawki ;) Ale w pierwszej ciąży też szybko wszystko kupowałam, chociaż nie aż tak szybko 😂 Największy szał był po połówkowym USG jak poznaliśmy płeć ;)
 
Ja jestem uczulona na to, czy lekarz ma aktualną wiedzę, a u starszych różnie to bywa :/ Chociaż młodzi też są czasem do bani.
Właśnie...nigdy nie wiesz na kogo trafisz, ale wolę jednak chodzić prywatnie do mojego bo mam do niego jakieś takie zaufanie i wiem, że jak coś będzie nie tak to nie będzie owijał w bawełnę tylko to powie od razu.
 
Hej hej.
mną już po becie. Dzisiaj 367.8 :) czekam jeszcze na wynik progesteronu, bo od razu zrobiłam. W środę będę mieć prawdopodobnie (nie wiem czy na 100% się dostanę) wizytę i wtedy będę mieć skierowanie na usg i pierwsze badania.
U nas dzisiaj okropna pogoda. Jest straszny upał, marzy mi się już końcówka lata :p
 
Ja od rana leżę i przeżywam :( Zastanawiam się, czy jest jeszcze coś, co mogę teraz zrobić. Analizuję każde najmniejsze ukłucie i oczywiście już mam wrażenie, że brzuch mnie boli inaczej niż zwykle...
 
Ja dopiero 5, ale to już moja druga ciąża i spokojniej podchodzę do wyprawki ;) Ale w pierwszej ciąży też szybko wszystko kupowałam, chociaż nie aż tak szybko 😂 Największy szał był po połówkowym USG jak poznaliśmy płeć ;)
Ja jeszcze nic nie kupiłam, ale mąż już nawet oczyszczacz powietrza do dziecinnego pokoju kupił 🤣 a ja myślałam, że do niego nawet nie dotarło, że dzidziuś w drodze 😜

Tak byłam na staraczkach udało się po pierwszej miesiączce po poronieniu . Ale pod chodzę to dej ciąży na spokojnie i nikomu jeszcze nie mówiłam że znowu zaszłam. Boję sie
Wszystko będzie ok 🥰 Trzymam kciuki.
 
Ja od rana leżę i przeżywam :( Zastanawiam się, czy jest jeszcze coś, co mogę teraz zrobić. Analizuję każde najmniejsze ukłucie i oczywiście już mam wrażenie, że brzuch mnie boli inaczej niż zwykle...
Kochana nie nakręcaj się. Wszystko jest napewno dobrze, włącz sobie coś, oderwij myślami i zrelaksuj. Brzuch boli cie tak samo tylko za bardzo wsłuchujesz się w ciało.
 
reklama
Ja po jednym poronieniu podchodzę na razie z dystansem do szukania rzeczy dla ewentualnego dzidziusia. Trochę sobie nie wyobrażam kupować na takim etapie łóżeczka a potem, gdyby jednak coś nie wyszło, patrzeć na nie i się dołować 🙂 oczywiście trzymam za nas wszystkie kciuki i wierzę, że każda z nas doczeka szczęśliwie rozwiązania, ale uważam że na skompletowanie wyprawki i urządzanie pokoju jest jeszcze dużo czasu
 
Do góry