reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ściskam Cię mocno i dziękuje za wsparcie. Masz racje, ja teraz tez tylko myśle i proszę w duchu żeby była wewnątrzmaciczna. Stratę bede opłakiwać pewnie później, właściwie stratę opłakuje od wczoraj bo czułam ze jest zle - znowu :(

Tak bardzo Ci współczuję 😥 Przechodziłam przez podobną sytuację w listopadzie. U mnie też beta była bardzo niska, tylko że cały czas powoli rosła. Podejrzewam, że jeśli u Ciebie będzie spadać, to raczej nie była pozamaciczna. Tak czy siak domyślam się, że nie jest Ci teraz łatwo 😥
 
reklama
Ściskam Cię mocno i dziękuje za wsparcie. Masz racje, ja teraz tez tylko myśle i proszę w duchu żeby była wewnątrzmaciczna. Stratę bede opłakiwać pewnie później, właściwie stratę opłakuje od wczoraj bo czułam ze jest zle - znowu :(
Bardzo ci współczuję ❤️ daj znać koniecznie po wizycie
omg jak drogo.
Dziewczyny ile teraz koszymtuja prywatnie ginekolodzy którzy robią usg? Jak prowadziłam pierwsza swoją ciążę w PL to płaciłam 120zl. Fakt w małym mieście. Ale 230zl? 😱😱
U mnie też 200zl
 
Byłam, ale przy becie 282, więc nic nie było widać. Kolejną wizytę mam teraz na poniedziałek. Będę leżeć i kontrolować sytuację i mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje 😞
może być różnie. Ale skoro bierzesz progesteron to czy można coś jeszcze zrobić, poza tym że czekać na rozwój sytuacji.
 
omg jak drogo.
Dziewczyny ile teraz koszymtuja prywatnie ginekolodzy którzy robią usg? Jak prowadziłam pierwsza swoją ciążę w PL to płaciłam 120zl. Fakt w małym mieście. Ale 230zl? 😱😱
W przychodni w której prowadziłam poprzednią ciążę 200zł wizyta + USG dla pacjentek prowadzących u nich ciążę, dla pozostałych 220zł. Teraz lekarka do której chodzę bierze 150zł, ale ma swój gabinet, a nie w przychodni.
 
Dziewczyny, moja ciąża się skończyła. Beta stanęła, wczoraj 71 i dziś 70, progesteron 7. Na 15.40 jadę sprawdzić na usg czy pecherzyk jest ulokowany w macicy, bo lekarz martwi się ze pozamaciczna (mam niedrożny jeden jajowod). Bardzo proszę o kciuki żeby się okazało ze wewnątrzmaciczna i ze oczyszcze się sama ;( jeśli macie jakieś dla mnie rady to proszę dajcie znać. Bardzo nie chce do szpitala, przy takiej becie niskiej chyba jajowodowi i mi samej na ten moment nic by nie groziło prawda? Wyglada na to ze beta zacznie spadać. O co powinnam zapytać lekarza?
Jejku, tak bardzo mi przykro 😔
 
omg jak drogo.
Dziewczyny ile teraz koszymtuja prywatnie ginekolodzy którzy robią usg? Jak prowadziłam pierwsza swoją ciążę w PL to płaciłam 120zl. Fakt w małym mieście. Ale 230zl? 😱😱
ja wczoraj płaciłam 300. Ale fakt, że to jeden z najdroższych ginekologów w mieście
 
reklama
Do góry