reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Ja mam 31tc i +10kg jeszcze mysle ze 3-4 dojdzie ale chyba większość z nas tak oscyluje wiec uznajmy to za zdrowy przyrost 😊 tak ok 8kg bedzie mniej po porodzie. Z tego co mi gin mowila to np ja mam bardzo dużo wód.

Nie wiem czy widziałyście ze na naszym bb Ania bedzie dzis prowadzić webinar. Może warto zobaczyć:)

Ja 33 tydzien i 25 na plusie🤦‍♀️
 
reklama
Niestety na zakończenie przyplątała mi się cukrzyca 😐 od razu wprowadziłam dietę plus po konsultacji z lekarzem od jutra pomiary glukometrem i decyzja czy trzeba diabetologa czy się obejdzie bez insuliny. Ciekawe jak to będzie teraz z porodem skoro razem z nadciśnieniem mam cukier 🤦 kontrola dopiero w lutym
 
A mnie znowu dopadła choroba... Zaraziłam się najprawdopodobniej od męża który cały wcześniejszy tydzień pił jakieś saszetki i już mu przeszło. Kaszel niesamowity, szczególnie z rana, nos zatkany, ogólne zle samopoczucie. Już czwarty dzień. Masakra, nie mam sił na nic. Znacie jakieś sposoby jak się tych cholernych objawów pozbyć? Jestem załamana. Kaszel z takim brzuchem to jest dramat. :/
 
A mnie znowu dopadła choroba... Zaraziłam się najprawdopodobniej od męża który cały wcześniejszy tydzień pił jakieś saszetki i już mu przeszło. Kaszel niesamowity, szczególnie z rana, nos zatkany, ogólne zle samopoczucie. Już czwarty dzień. Masakra, nie mam sił na nic. Znacie jakieś sposoby jak się tych cholernych objawów pozbyć? Jestem załamana. Kaszel z takim brzuchem to jest dramat. :/
Niestety ale za dużo nie można. Chyba, że lekarz przepisze antybiotyk a tak to nic poza znanymi metodami inhalacji z soli, syropkami jakimiś z miodu cytryny czosnku albo prena""len nie zalecają. Sama to przechodziłam tydzień temu.
 
A mnie znowu dopadła choroba... Zaraziłam się najprawdopodobniej od męża który cały wcześniejszy tydzień pił jakieś saszetki i już mu przeszło. Kaszel niesamowity, szczególnie z rana, nos zatkany, ogólne zle samopoczucie. Już czwarty dzień. Masakra, nie mam sił na nic. Znacie jakieś sposoby jak się tych cholernych objawów pozbyć? Jestem załamana. Kaszel z takim brzuchem to jest dramat. :/
Syrop z cebuli, kup prawoslazowy i z porostu islandzkiego fajnie działa na kaszel tamtum verde (i można w ciazy) mi przechodziło smyranie i zmniejszało natężenie kaszlu. Dodatkowo paracetamol, herbata z cytryna sok z aronii, imbir. W aptece są saszetki dla ciężarnych, na gardlo Isla. Krople do nosa z wyciągiem z miodu. Ja jeszcze brałam sól rozgrzewałam do skarpety i na czoło. Ładnie schodziło dziadostwo z zatok. Dużo pij. I leż. Powinno pomóc😁
 
reklama
20 kg 😭 tak wiem, że zdrowie najważniejsze. Ale boje się, że przez tyle dodatkowych kg będzie mi ciężej urodzić. Zawsze byłam szczupła - to dla mnie coś zupełnie nowego i nie czuje się z tym dobrze 🥺

U mnie w 32tc waga dzieciątka była 1700 :)

Trochę tak, puchną mi stopy i dłonie. Ale nie wydaje mi się, że aż tak żeby tyle kg było na plusie 🤔
Ja też dużo przytylam. 34 tydz a mam już 16 kg. Przed ciąża byłam szczupła ważyłam 52 kg max przy wzroście 165. Czuje sie jak slon. Ale ja przytylam w tych pierwszych 4 miesiącach sporo bo byłam ciągle bardzo glodna. Widocznie organizm potrzebował. Mam tylko nadzieję, że da się to szybko zrzucić. Glowa do góry. Nie jesteś sama 🙈
 
Do góry