reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Super, to czekam na foto:)
Oj ja też zdecydowanie wolę bajzel i bycie na "zewnątrz" niż czysty dom i dziecko znudzone:)
Ja to myślę , że jak nic należy nam się zdecydowanie więcej takich dni a nie jeden z "nicnierobieniem":)
Chmurki od Fabrycznej z deszczykiem mam takie 🙂 kilka z deszykiem , kilka bez.
Jako pierwsza klientka dostałam gratis 😘
Powoli sobie instaluję. Z Melanią niełatwo takie pracę mi idą, bo ona chce we wszystkim pomagać.
 

Załączniki

  • 20220512_145914.jpg
    20220512_145914.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 70
reklama
Dziewczyny, mam kilka pytań.
1. Jakiego kremu z filtrem na słońce używacie dla dzieci na twarz a jakie na ciało? Słońce już mocno praży i kurde dziś Nela ma rumience i krostki na twarzy po dzisiejszym spacerze.
2. Jakie parasolki polecacie do wózka\spacerówki? Muszę na lato kupić koniecznie, bo Nela zaczyna marudzić i płakać jak jej słońce świeci na twarz, czy to w wózku czy w aucie. Do auta musimy kupić takie rolety na tylna szybę.
3. Jaki sposób aby ochronić głowę dziecka przed słońcem gdy ciągle ściąga każdą czapkę i opaskę 🙈 I tak chce kupić czapkę z daszkiem i taki kapelusik na wiązanie na dniach, bo słońce już mocne...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mam kilka pytań.
1. Jakiego kremu z filtrem na słońce używacie dla dzieci na twarz a jakie na ciało? Słońce już mocno praży i kurde dziś Nela ma rumience i krostki na twarzy po dzisiejszym spacerze.
2. Jakie parasolki polecacie do wózka\spacerówki? Muszę na lato kupić koniecznie, bo Nela zaczyna marudzić i płakać jak jej słońce świeci na twarz, czy to w szoku czy w aucie. Do auta musimy kupić takie rolety na tylna szybę.
3. Jaki sposób aby ochronić głowę dziecka przed słońcem gdy ciągle ściąga każdą czapkę i opaskę 🙈 I tak chce kupić czapkę z daszkiem i taki kapelusik na wiązanie na dniach, bo słońce już mocne...
Ja mam dla Jaśka krem z dermedic. Wystarczyło że dwa razy wyszedł na spacer bez kremu i jest bardziej opalony niż ja..Policzki i dłonie zwłaszcza. Teraz staram się go smarować przed każdym spacerem. Jeśli chodzi o parosolki do spacerówki to niestety nic nie polecę bo sama nie planuje kupować. Kupiłam do gondoli i się denerwowałam bo jak zmieniałam kierunek jazdy to musiałam ją przestawiać bo słońce juz świeciło z innej strony.. 😆 A ja nie chodzę prostymi alejkami 😂 Na spacer zakładam mu czapkę z daszkiem więc słońce mu nie swieci
 
Dziewczyny, mam kilka pytań.
1. Jakiego kremu z filtrem na słońce używacie dla dzieci na twarz a jakie na ciało? Słońce już mocno praży i kurde dziś Nela ma rumience i krostki na twarzy po dzisiejszym spacerze.
2. Jakie parasolki polecacie do wózka\spacerówki? Muszę na lato kupić koniecznie, bo Nela zaczyna marudzić i płakać jak jej słońce świeci na twarz, czy to w szoku czy w aucie. Do auta musimy kupić takie rolety na tylna szybę.
3. Jaki sposób aby ochronić głowę dziecka przed słońcem gdy ciągle ściąga każdą czapkę i opaskę 🙈 I tak chce kupić czapkę z daszkiem i taki kapelusik na wiązanie na dniach, bo słońce już mocne...
1. My mamy z ziajki taki ze slimakiem Maurycym. Ochrona jest niska, ale uzywam go, bo uzywalam juz na Tomku kosmetyków z ziajki i nie uczulały go, a z powodu jego atopowej i stale poranionej skóry nie chcialam testowac innej firmy.
 
Hej dziewczyny🙂czy wasze dzieci też nie akceptują słowa "nie"? Bo ja jak zabronię czegoś Jaśkowi albo nie dostanie tego co chce to ryk niemiłosierny.. Masakra jakaś. Nie chcę mu ulegać bo musi wiedzieć że są rzeczy których robić nie wolno ale nieraz po prostu dla świętego spokoju mam ochotę mu pozwolić. A Wy ulegacie swoim dzieciom czy jesteście konsekwentne w działaniu?
Ja pozwalam na dużo, ale są zachowania których nie toleruje i wtedy jest krótko i na temat, jasne sygnały. Niestety okupione jest to walką, bo Remek próbuje przesuwać granice.
 
Aaaale mnie tu dawno nie było 😱 No niestety, brak czasu. Praca, dom, zabawy, spacerki itp. Ale mam w cytatach do odpisania na wiele odpowiedzi, więc w "wolnej chwili" muszę odpisać i poopowiadać co u nas 😁 Bo Nela to już tak śmiga na nóżkach, że już przestała dawno raczkować. Na spacerkach też sobie ładnie chodzi, a nawet biega 😀
We wtorek byłyśmy na szczepieniu, mała rośnie jak na drożdżach, w górę ją ciągnie 😁 Waży 10,5 kg i pediatra powiedział, że się zgrabna zrobiła 🙈😄 No jak wzrostem idzie do góry i dodatkowo biega to schodzi 😁
Dobra, odpisze na resztę Wam potem 😄 Pozdrawiamy 😊Zobacz załącznik 1400483Zobacz załącznik 1400484Zobacz załącznik 1400485
Pati jak Wy to robicie, że ona jest w jasnych ubraniach i jest taka czysta? Mój byłby już jak ostatni kocmołuch.
 
Dziewczyny, mam kilka pytań.
1. Jakiego kremu z filtrem na słońce używacie dla dzieci na twarz a jakie na ciało? Słońce już mocno praży i kurde dziś Nela ma rumience i krostki na twarzy po dzisiejszym spacerze.
2. Jakie parasolki polecacie do wózka\spacerówki? Muszę na lato kupić koniecznie, bo Nela zaczyna marudzić i płakać jak jej słońce świeci na twarz, czy to w szoku czy w aucie. Do auta musimy kupić takie rolety na tylna szybę.
3. Jaki sposób aby ochronić głowę dziecka przed słońcem gdy ciągle ściąga każdą czapkę i opaskę 🙈 I tak chce kupić czapkę z daszkiem i taki kapelusik na wiązanie na dniach, bo słońce już mocne...
1. Mam krem z Nivea
2. Parasola nie planuje, a w aucie mam szyby przyciemniane
3. Czapka z daszkiem i też czasami zawiązuję
 
Dziewczyny 🙂 rekomenduję Fabryczna.
Jak Wam się ptaszki podobają?
Odebrałam pudełeczko wieczorem.
Czyściutkie, starannie odszyte, pięknie zapakowane.
Dziękuję Ci Kochana 😚

Cuuudooo!!!

@Fabryczna wow!!! Masz talent dziewczyno. Ja chyba zamówię takie coś na karuzelę dla siostrzenicy tylkondopytam siostry czy już czegos nie zamówiła. Dzuewczynka orzyjdzie na świat za jakie 6-7 tygodni, więc trzeba ją godnie przywitać 😁


Hej dziewczyny🙂czy wasze dzieci też nie akceptują słowa "nie"? Bo ja jak zabronię czegoś Jaśkowi albo nie dostanie tego co chce to ryk niemiłosierny.. Masakra jakaś. Nie chcę mu ulegać bo musi wiedzieć że są rzeczy których robić nie wolno ale nieraz po prostu dla świętego spokoju mam ochotę mu pozwolić. A Wy ulegacie swoim dzieciom czy jesteście konsekwentne w działaniu?

Bartek bardzo nie lubi slowa nie, ale cóż... Nie mogę mu pozwolić bic siostry czy jej gryźć (było już trochę prób), nawet jak ti sie konczy jego 'czynnym żalem' 😉 tylko ze żal nie wynika z tego, że żałuje czynu tylko żałuje, że mu przeszkodzono...
 
reklama
Dziewczyny, mam kilka pytań.
1. Jakiego kremu z filtrem na słońce używacie dla dzieci na twarz a jakie na ciało? Słońce już mocno praży i kurde dziś Nela ma rumience i krostki na twarzy po dzisiejszym spacerze.
2. Jakie parasolki polecacie do wózka\spacerówki? Muszę na lato kupić koniecznie, bo Nela zaczyna marudzić i płakać jak jej słońce świeci na twarz, czy to w wózku czy w aucie. Do auta musimy kupić takie rolety na tylna szybę.
3. Jaki sposób aby ochronić głowę dziecka przed słońcem gdy ciągle ściąga każdą czapkę i opaskę 🙈 I tak chce kupić czapkę z daszkiem i taki kapelusik na wiązanie na dniach, bo słońce już mocne...
My mamy z emolium 50 mineralny, ale jeszcze jej nie smarowałam, jej w ogóle ciężko coś przy twarzy majstrowac, a mineralny trzeba potem dobrze zmyć olejkiem, więc podwójne wyzwanie. Żadnej czapki ani chustki też nie da sobie założyć na głowę, wszystko ściąga, opaski też. Z zimowymi nie było tego problemu :/
 
Do góry