reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A tu moje szczęśliwe dziecko w żłobku :D przez to że wstaje o 7 i drzemka jest dopiero o 12:30 (w domu by spała jeszcze przed 9), to pada już o 19 zazwyczaj. Jak nie wytrzymała ostatnio i poszła na drugą drzemke o 17 to potem był problem z zaśnięciem, problem z wstawaniem rano itd..
Mina mówi wszystko 🤣. Już widzę jak budzisz do szkoły, 15 razy " wstawaj", a w odpowiedzi jeszcze 5 minut.
 
reklama
Moja ostatnio nie da się wziąć na ręce podczas zasypiania bo wie , że pewnie odpłynie dlatego uparcie sama walczy z zamykającym się okiem..i trwa to ostatnio 50 min a niby już taka śpiąca jest:oops:
Mój dokładnie tak samo kiedyś przytulaliśmy się i spał a teraz to czasem walczy jak lew żeby nie zasnąć 😅
Mina córci bezcenna:)
Mina cudna🤣 brawo dla fotografa za uchwycenie 😉
A tu moje szczęśliwe dziecko w żłobku :D przez to że wstaje o 7 i drzemka jest dopiero o 12:30 (w domu by spała jeszcze przed 9), to pada już o 19 zazwyczaj. Jak nie wytrzymała ostatnio i poszła na drugą drzemke o 17 to potem był problem z zaśnięciem, problem z wstawaniem rano itd..
Panie w żłobku strzeżcie się 😅
 
To kto opiekuje się Melcią jak jesteś w pracy?🤔
Tak, babcie. Opieka naprzemienna 2 dni jedna, 2 dni druga5, 1 dzień Tatuś I ja po pół dnia.
Moja mama z Torunia pociągiem przyjeżdża na 2 dni, 75 lat ma , dzielna kobieta, skąd ona ma tę moc 🤔😍 zabawy wymyśla jak młoda. Dziś tańczyły razem z zestawem pluszaków, taka niby dyskoteka była 😁
 
No bo piżamkę mamy z podobnym printem ale już wyrosła:)
A tutaj mamy sukienkę...napisałam żebyście nie pomyślały , że w piżamie po sklepie chodzimy🤣

No bo oni mają ważniejsze rzeczy do robienia a nie spanie...:)Ja już czasami ziewam jak lew a ta dalej ma siłę aby podnosić się co sekundę, próbować stanąć na głowie itd...:oops:

Jeszcze parę perełek fotograficznych bym znalazła z główną rolą mojej córci🤣

@Fabryczna jak tam postępy z robieniem rzeczy na olx?Pochwal nam się tutaj swoimi perełkami:)

@karoo-kp u Was remont nadal trwa??Mam nadzieję, że już skończyliście wszystko:)
Do mnie już jadą ptaszki i chmurki od Fabrycznej, jak je zainstaluję to się pokażę efekty 🙂
 
Tak, babcie. Opieka naprzemienna 2 dni jedna, 2 dni druga5, 1 dzień Tatuś I ja po pół dnia.
Moja mama z Torunia pociągiem przyjeżdża na 2 dni, 75 lat ma , dzielna kobieta, skąd ona ma tę moc 🤔😍 zabawy wymyśla jak młoda. Dziś tańczyły razem z zestawem pluszaków, taka niby dyskoteka była 😁
Wow to mają energię do wnusi :) dziadkowie to w ogóle chyba mają więcej siły i pomysłów do zabawy niż rodzice, przynajmniej u nas tak jest, mąż jak wraca z pracy to się po prostu kładzie na macie po podłodze i leży a Emilka po nim skacze, tak wygląda ich zabawa :D
 
O szalona kobieta😍
U znajomych babcia ale ze starszą wnuczką kręciła filmiki na tik toka...nie szczypała się , że jej nie wychodzi...wnuczka prosiła to ona spełniała życzenia trenując różne układy taneczne:)Więc przed oczami mam Twoją mamę tańczącą z pandą pod pachą:)Aż sam uśmiech robi mi się na twarzy:)
A tak wracając do babć..to one nie miały tv, smartfonów jak nas czy rodzeństwo wychowywały i jakoś potrafiły nam urozmaicić dzień więc one dalej robią to tak jak potrafią i chwała im za to:)
A ja mojej babci, 86 letniej kobiecie przynoszę seriale czy filmy na pendrive i ona sama sobie to obsługuje i nie ma wakacji aby nie podróżowała z grupą emerytów na jakieś zagraniczne wojaże...więc życzę nam wszystkim abyśmy w podobnym wieku gdzieś spotkały się na greckiej plaży:)Wiadomo tu biodro chore tu coś tam...ale jednak jak jest chęć i w miarę zdrowie no i kasa oczywiście to można świat zwiedzać i "żyć" bo dla porównania moja mama 64 letnia nie ruszy się poza obszar województwa bo nie czuję "potrzeby":)
Z moją mamą mam podobnie , nieraz jej proponowałam żeby gdzieś sobie pojechała, a gdzie tam z nami to się jeszcze wybierze z małym na tym etapie też by nie została ale u mnie to by było 10 h jakbym wróciła do pracy. Także @MamM, słowa uznania dla babci😉
 
O szalona kobieta😍
U znajomych babcia ale ze starszą wnuczką kręciła filmiki na tik toka...nie szczypała się , że jej nie wychodzi...wnuczka prosiła to ona spełniała życzenia trenując różne układy taneczne:)Więc przed oczami mam Twoją mamę tańczącą z pandą pod pachą:)Aż sam uśmiech robi mi się na twarzy:)
A tak wracając do babć..to one nie miały tv, smartfonów jak nas czy rodzeństwo wychowywały i jakoś potrafiły nam urozmaicić dzień więc one dalej robią to tak jak potrafią i chwała im za to:)
A ja mojej babci, 86 letniej kobiecie przynoszę seriale czy filmy na pendrive i ona sama sobie to obsługuje i nie ma wakacji aby nie podróżowała z grupą emerytów na jakieś zagraniczne wojaże...więc życzę nam wszystkim abyśmy w podobnym wieku gdzieś spotkały się na greckiej plaży:)Wiadomo tu biodro chore tu coś tam...ale jednak jak jest chęć i w miarę zdrowie no i kasa oczywiście to można świat zwiedzać i "żyć" bo dla porównania moja mama 64 letnia nie ruszy się poza obszar województwa bo nie czuję "potrzeby":)

To ja mam trochę inną obserwację. U mnie babcie bawią sie lepiej z wnukami niz własnymi dziećmi 😂
Tak jakby wnuki dodały im +100 do energii 😁 i super to jest jak juz moja starsza córka jak widzi, że dziadkowie podjeżdżają pod dom to skacze i piszczy z radości
 
reklama
To ja mam trochę inną obserwację. U mnie babcie bawią sie lepiej z wnukami niz własnymi dziećmi 😂
Tak jakby wnuki dodały im +100 do energii 😁 i super to jest jak juz moja starsza córka jak widzi, że dziadkowie podjeżdżają pod dom to skacze i piszczy z radości
Omg gdzie można kupić taką babcię😄😄😄 zazdroszczę😊😊😊ale tak pozytywnie
 
Do góry