reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny 🙂 rekomenduję Fabryczna.
Jak Wam się ptaszki podobają?
Odebrałam pudełeczko wieczorem.
Czyściutkie, starannie odszyte, pięknie zapakowane.
Dziękuję Ci Kochana 😚
 

Załączniki

  • 20220511_195932.jpg
    20220511_195932.jpg
    648,2 KB · Wyświetleń: 72
  • 20220511_200138.jpg
    20220511_200138.jpg
    437,3 KB · Wyświetleń: 67
Dziewczyny 🙂 rekomenduję Fabryczna.
Jak Wam się ptaszki podobają?
Odebrałam pudełeczko wieczorem.
Czyściutkie, starannie odszyte, pięknie zapakowane.
Dziękuję Ci Kochana 😚
Ja tez dziekuje, troche sie cykałam czy sie spodobają tak na żywo 😅 z 6 lub 7 razy sprawdzałam na olx czy już odebralas paczke 😂 guzdralas sie, bo juz od wczoraj czekala! 😂
 
Hej dziewczyny🙂czy wasze dzieci też nie akceptują słowa "nie"? Bo ja jak zabronię czegoś Jaśkowi albo nie dostanie tego co chce to ryk niemiłosierny.. Masakra jakaś. Nie chcę mu ulegać bo musi wiedzieć że są rzeczy których robić nie wolno ale nieraz po prostu dla świętego spokoju mam ochotę mu pozwolić. A Wy ulegacie swoim dzieciom czy jesteście konsekwentne w działaniu?
 
Hej dziewczyny🙂czy wasze dzieci też nie akceptują słowa "nie"? Bo ja jak zabronię czegoś Jaśkowi albo nie dostanie tego co chce to ryk niemiłosierny.. Masakra jakaś. Nie chcę mu ulegać bo musi wiedzieć że są rzeczy których robić nie wolno ale nieraz po prostu dla świętego spokoju mam ochotę mu pozwolić. A Wy ulegacie swoim dzieciom czy jesteście konsekwentne w działaniu?
Jestem do bólu konsekwentna. Mój zaczyna bić jak jest w nerwach i przede wszystkim wlasnie wtedy nie odpuszczam i dosadnie mowie mu, że nie, że boli, że aua, że smutno mi. Nawet jak pacnie mnie lekko, ale wiem, ze intencja byla zla to tak samo reaguje. Przy innych rzeczach kiedy czegos zabraniam i zaczyna ryczec to probuje zajac go czyms zając na zasadzie: skoro tego Ci nie wolno, to sprobuj pobawic sie tym, moze tez bedzie fajnie.
 
Jestem do bólu konsekwentna. Mój zaczyna bić jak jest w nerwach i przede wszystkim wlasnie wtedy nie odpuszczam i dosadnie mowie mu, że nie, że boli, że aua, że smutno mi. Nawet jak pacnie mnie lekko, ale wiem, ze intencja byla zla to tak samo reaguje. Przy innych rzeczach kiedy czegos zabraniam i zaczyna ryczec to probuje zajac go czyms zając na zasadzie: skoro tego Ci nie wolno, to sprobuj pobawic sie tym, moze tez bedzie fajnie.
Mój jak był młodszy to w nerwach pukał głową w ścianę albo podłogę... 😖Na szczęście to nie było mocno i po prostu odwracałam jego uwagę. Jak mówiłam że nie wolno to robił to specjalnie... 🤦‍♀️Więc udawałam że nie widzę. Na szczęście mu to przeszło i już tak nie robi. Bo powiem szczerze, że było to lekko przerażające..
 
Może i ja bym coś mogła zamówić u @Fabrycznej?Kończę powoli ten mój pokój córci....zeszło mi parę dobrych miesięcy🤣
Tylko ja to bym poszła bardziej w jakieś chmurki....deszczyk...tęcza...bo jak wiecie taką tapeta mamy w jej pokoju....więc jak @Fabryczna?
Chmurki i deszczyk mam obcykane, tecze ogarne moze dzisiaj lub jutro i podesle co mi wyszlo, o ile wyjdzie 😅 podesle tez zdjecia balonów jakie jestem w stanie zrobic.

Ogółem miałam mały zastój ze wszystkim, bo miałam inne rzeczy na głowie, ktore teoche mnie przytloczyly psychicznie, a później wyszło słońce i przyszły ciepłe dni, więc szalałam z małym na mini-wycieczkach. Jestem typem mamy, ktora woli bajzel w domu i na szybko byle jaki obiad zrobic, ale zamiast tego isc na rower, na spacer, na wycieczke, na plac zabaw, do ogrodka, albo zwyczajnie wpuscic dziecko i psa w krzaki w ogródku i siedziec na lawce obok z telefonem i robic nic jeden-chociaz-ku#wa-dzień-na-miesiąc 🙈
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aaaale mnie tu dawno nie było 😱 No niestety, brak czasu. Praca, dom, zabawy, spacerki itp. Ale mam w cytatach do odpisania na wiele odpowiedzi, więc w "wolnej chwili" muszę odpisać i poopowiadać co u nas 😁 Bo Nela to już tak śmiga na nóżkach, że już przestała dawno raczkować. Na spacerkach też sobie ładnie chodzi, a nawet biega 😀
We wtorek byłyśmy na szczepieniu, mała rośnie jak na drożdżach, w górę ją ciągnie 😁 Waży 10,5 kg i pediatra powiedział, że się zgrabna zrobiła 🙈😄 No jak wzrostem idzie do góry i dodatkowo biega to schodzi 😁
Dobra, odpisze na resztę Wam potem 😄 Pozdrawiamy 😊
 
Ostatnia edycja:
Do góry