reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny o której zasypiają wasze dzieci?
U nas odkąd nie usypia przy butelce i dzień jest dłuższy to z 19.30 przesunęło nam się na 21 albo nieraz jeszcze później 🙈

Podobnie, raz zasypia po 19, raz zasypia ok 21, i pobudka jak na złość zazwyczaj o 5.30 lub 6. Czasem ma dni że trzeba po 7 do żłobka budzić
 
reklama
O matulu dla mnie haslo "jedna drzemka" to cos niewyobrazalnego, bo jestem mamą spiocha. Pierwszą drzemke ma 2h po porannej pobudce, drugą niby po 4h, ale dzisiaj po 2h znow zasnal 🙈 lubi spac, walać się po poduszkach, leżeć sobie i glaskac swoja przytulanke ukochaną, przysypiac, przewracac sie z boku na bok 🙈
O matko faktycznie, śpioszek. U nas jedna drzemka która trwa 2 do 3h. Tak to nie ma czasu na spanie, bo Anastazja wszędzie musi biegać. (Od 3 dni zamiast chodzić to ona wszędzie leci biegiem 🤦‍♀️)
 
To u nas nosi buty po całym domu potem jak czas na wyjście to się wkurzam bo mamy jednego buta😅 schowam jego buty żeby nie nosił to rozrzuca nasze 😉 a jak wracamy wg synusia za wcześnie do domu do płacz I kładzenie się na podłodze😅w ogóle ostatnio nauczył się tak zdecydowanie pokazywać swoje niezadowolenie poprzez przeraźliwy płaczoczywiscie z wielkimi grochami łez a lbo robi tak śmiesznie przysiady i kładzie się na podłodze 🥴
Hehehe no to nieźle się buntuje😊 u nas histerii nie ma, ale pewnie pomaga to, że buty, kurtki, wózek są za zamknietymi drzwiami. Jedynie jak Tatuś wychodzi na ogród coś zrobić to zaraz jest "tata, tata" i już do okna spaceruje i najlepiej od razu wyjść, bo jęczy, że chce do taty
 
O matulu dla mnie haslo "jedna drzemka" to cos niewyobrazalnego, bo jestem mamą spiocha. Pierwszą drzemke ma 2h po porannej pobudce, drugą niby po 4h, ale dzisiaj po 2h znow zasnal 🙈 lubi spac, walać się po poduszkach, leżeć sobie i glaskac swoja przytulanke ukochaną, przysypiac, przewracac sie z boku na bok 🙈
U nas podobnie w weekend, budzi się 6-7.00 a o 9.00 już idzie na drzemkę. Druga ok.16.00. W tygodniu śpi u niani raz o 11.00 i wieczorem godz.18.45 jak ją kładę do łóżeczka to mam wrazenie, że tylko na to czekała od przyjścia do domu😅😅😅19.00 i śpi do 6 rano
 
A tu moje szczęśliwe dziecko w żłobku :D przez to że wstaje o 7 i drzemka jest dopiero o 12:30 (w domu by spała jeszcze przed 9), to pada już o 19 zazwyczaj. Jak nie wytrzymała ostatnio i poszła na drugą drzemke o 17 to potem był problem z zaśnięciem, problem z wstawaniem rano itd..
 

Załączniki

  • Screenshot_20220509-191231.png
    Screenshot_20220509-191231.png
    238,9 KB · Wyświetleń: 68
reklama
A tu moje szczęśliwe dziecko w żłobku :D przez to że wstaje o 7 i drzemka jest dopiero o 12:30 (w domu by spała jeszcze przed 9), to pada już o 19 zazwyczaj. Jak nie wytrzymała ostatnio i poszła na drugą drzemke o 17 to potem był problem z zaśnięciem, problem z wstawaniem rano itd..
Fajnie macie z tymi żłobkami, moja się nie dostała :(
Fryzurka na chłopaczka, jak moja 🙂
Oczy ma tak czarne jak tu na zdjęciu? Robią wrażenie 😍
 
Do góry