reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
To mój zupełnie na odwrót. Tuli wszystkie pluszaki i daje buziaki już od dawna. Ale on w ogóle taki przutulaśny bo mnie też często przytula i całuje. Ostatnio pocałował nawet dziewczynkę w książeczce 😁 W żłobku to chyba będą dzieci przed nim uciekać bo on jak Emilka z Animków 😂
Hahah dobre 🙂 mój to taki przytulasek ale żeby jego przytulać i uwielbiać🤭
 
Też o Tobie myślę karoo-kp. Miałam karmić do roczku... roczek minął, a ja nadal służę za butlę, jakoś mi z tym wygodnie.

1) Moja alergiczna córka dobrze reaguje na kefir ( gorzej na jogurt ).
Mam taki kefir z mleczarni w Ślesinie ( jest zupełnie inny w smaku i konsystencji niż taki sklepowy) może go jeść. Testuję już od 2 tygodni. Bardzo kefir lubi.
To wiadomość dla mam alergików.

2) Moja roczna córka dała dziś znać, że chce kupkę na nocnik, zawołała, pokazała na sprzęt w toalecie i zrobiła co trzeba, gdy ją posadziłam ( a akurat mi się nie chciało ściągać jej spodenek i body ) Figola to napisała kiedyś, że mała da znać i dała. To jest niepojęte dla mnie, bo ona jeszcze nie chodzi.

I długo chyba nie pochodzi jeszcze, bo dziś pierwszy raz coś popychała przed sobą, ale... na czworakach 😂

A jak Ty Mary łączysz karmienie i pracę?
 
Też o Tobie myślę karoo-kp. Miałam karmić do roczku... roczek minął, a ja nadal służę za butlę, jakoś mi z tym wygodnie.

1) Moja alergiczna córka dobrze reaguje na kefir ( gorzej na jogurt ).
Mam taki kefir z mleczarni w Ślesinie ( jest zupełnie inny w smaku i konsystencji niż taki sklepowy) może go jeść. Testuję już od 2 tygodni. Bardzo kefir lubi.
To wiadomość dla mam alergików.

2) Moja roczna córka dała dziś znać, że chce kupkę na nocnik, zawołała, pokazała na sprzęt w toalecie i zrobiła co trzeba, gdy ją posadziłam ( a akurat mi się nie chciało ściągać jej spodenek i body ) Figola to napisała kiedyś, że mała da znać i dała. To jest niepojęte dla mnie, bo ona jeszcze nie chodzi.

I długo chyba nie pochodzi jeszcze, bo dziś pierwszy raz coś popychała przed sobą, ale... na czworakach 😂

A jak Ty Mary łączysz karmienie i pracę?
Ekstra z tym nocnikiem, zwłaszcza że samo tak wyszło :) dzięki za info co do kefiru, muszę spróbować, a byłam właśnie dziś u pediatry z naszym AZS ustalić dalsze postępowanie. Dalej mam jej podawać nabiał tak jak podaję, czyli po trochę, chlust mleka do kaszki, troszkę serka itd i równocześnie dawać probiotyk (Latopic), nasze AZS jest w lekkim stopniu i z szansą na "wyrośnięcie z tego". W tej chwili ma tylko nóżki obsypane. A jak pójdzie do żłobka za miesiąc to będę jej podawać Zyrtec.
Czy któraś z was podaje wciąż Fenistil? Dawałam kiedyś przez tydzień a teraz myślę czy nie zrobiłam źle przerywając, może trzeba było parę miesięcy podawać jak probiotyk?
 
Też o Tobie myślę karoo-kp. Miałam karmić do roczku... roczek minął, a ja nadal służę za butlę, jakoś mi z tym wygodnie.

1) Moja alergiczna córka dobrze reaguje na kefir ( gorzej na jogurt ).
Mam taki kefir z mleczarni w Ślesinie ( jest zupełnie inny w smaku i konsystencji niż taki sklepowy) może go jeść. Testuję już od 2 tygodni. Bardzo kefir lubi.
To wiadomość dla mam alergików.

2) Moja roczna córka dała dziś znać, że chce kupkę na nocnik, zawołała, pokazała na sprzęt w toalecie i zrobiła co trzeba, gdy ją posadziłam ( a akurat mi się nie chciało ściągać jej spodenek i body ) Figola to napisała kiedyś, że mała da znać i dała. To jest niepojęte dla mnie, bo ona jeszcze nie chodzi.

I długo chyba nie pochodzi jeszcze, bo dziś pierwszy raz coś popychała przed sobą, ale... na czworakach 😂

A jak Ty Mary łączysz karmienie i pracę?

Po 22 jak wracam służę za smoczek 😃 i tak może 2 razy w nocy. Ale już bardzo mało karmię, mamy tendencje malejącą, plus dostałam jakiś plamień jakby okres więc chyba coś się zaczynam odblokowywać.
 
Hej, rzucam temat - okulary przeciwsłoneczne dla naszych maluchów 😁 Wczoraj w pepco widziałam i już miałam wziąć, ale jako okularnica bardzo mi nie grało to, że kupiłabym je w takim sklepie typu mydło-i-powidło. Na razie pobieżnie poczytałam o tym i wiem, że przede wszystkim musi być napisane ile szkiełko daje ochrony przed UV i napisane według jakiego certyfikatu są wykonane.
Muszę popatrzeć, czy w Smyku, lub w 5.10.15 lub w tego typu sklepach są okularki dobrej jakości.
 
reklama
Hej, rzucam temat - okulary przeciwsłoneczne dla naszych maluchów 😁 Wczoraj w pepco widziałam i już miałam wziąć, ale jako okularnica bardzo mi nie grało to, że kupiłabym je w takim sklepie typu mydło-i-powidło. Na razie pobieżnie poczytałam o tym i wiem, że przede wszystkim musi być napisane ile szkiełko daje ochrony przed UV i napisane według jakiego certyfikatu są wykonane.
Muszę popatrzeć, czy w Smyku, lub w 5.10.15 lub w tego typu sklepach są okularki dobrej jakości.
Właśnie dziś widziałam reklamę na necie odnośnie takich okularków. Też wolę kupić coś dobrego, co nie kaleczy wzroku.
Tak samo też z butami, w sobotę kupiliśmy Anastazji 3 pary, i nie oszczędzaliśmy, chyba spędziliśmy w obuwniczych więcej niż w budowlanym 😂😂 każdy but wyginalismy z mężem i sprawdzaliśmy czy dobra podeszwa 😂 ludzie się na nas gapili jak na idiotów, ale chociaż wybraliśmy buty które są ze skóry i nie zrobią krzywdy stopie. Tak samo z okularami, jako że jestem okularnikiem, wole aby nigdy jednak tych okularów nie nosiła np - przez lipne okulary przeciwsłoneczne.

Ps. Od godziny próbuje uczyć się towaru do pracy, aby sobie poprzypominać wszystko. Coś mi to nie wychodzi 😂😂😂 jeszcze mloda jest w żłobku dziś na cały dzień, zobaczymy czy będzie telefon do nas czy jednak ogarnie ten cały dzień.
 
Do góry