reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Mój syn dostał lalę od babci taką kupioną jeszcze w latach 80 tych😅i ma do niej jakiś taki respekt nawet jej nie gryzie🧐 ma też kilka pluszaków ale żadnego nie darzy szczególnym uczuciem🤔 pomimo tego że jednego pluszaka ma od swoich pierwszych dni w łóżeczku.
To mój zupełnie na odwrót. Tuli wszystkie pluszaki i daje buziaki już od dawna. Ale on w ogóle taki przutulaśny bo mnie też często przytula i całuje. Ostatnio pocałował nawet dziewczynkę w książeczce 😁 W żłobku to chyba będą dzieci przed nim uciekać bo on jak Emilka z Animków 😂
 
U nas dwie lalki meetoo dostała Nastka, basen z kulkami, namiot taki materiałowy, fotel do siedzenia, przepiękny łapacz snów do pokoju oraz pieniądze. 😊

Basen zrobi furorę, gwarantuje 😁
My mamy po starszej córce i czesto jest wojna o niego, bo oboje chcą sie bawić tylko każdy inaczej 😂


Śliczności!!! Spodniczka cudna a Julcia wygląda jak księżniczka!
Wszelkiej pomyślności i niech Ci corcia zdrowo rośnie!

No i oczywiście gratulacje dla ciebie, mamusiu 😘
 
Sto lat!!!! ❤🌸🎉
To mój zupełnie na odwrót. Tuli wszystkie pluszaki i daje buziaki już od dawna. Ale on w ogóle taki przutulaśny bo mnie też często przytula i całuje. Ostatnio pocałował nawet dziewczynkę w książeczce 😁 W żłobku to chyba będą dzieci przed nim uciekać bo on jak Emilka z Animków 😂
Moja mała tak samo, całuje zwierzątka w książeczkach, pluszaki no i nas oczywiście 🤗
 
reklama
Do góry