reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dlaczego? Ja też jak jest taka pobudka około 1 to najpierw wodą ale czasem jak np. dzisiaj nie pomaga to daje mleko. Ja też podejrzewam ciągle podejrzewam zęby ale ciągle ich nie ma😅

Witamy🙂na pewno masz też dużo cennych rad 😊zapraszamy do rozmowy😉

Super ,że u Was się sprawdza taka robiona maść oby tak dalej, u nas taką robiona maść natłuszczająca miała waznosc 14 dni u Was też?, z tego co mi wiadomo sterydem można smarować buzię tylko nie za długo max bodajże 3 dni.
U nas z tego co wiem to nie mówiły nic o ważności maści robionej. Dermatolog przepisała mi na ciało taka dużą tubę tej maści z wodą i jakbym niby miała to wykorzystać w 14 dni, szkoda maści 😅
 
U nas z tego co wiem to nie mówiły nic o ważności maści robionej. Dermatolog przepisała mi na ciało taka dużą tubę tej maści z wodą i jakbym niby miała to wykorzystać w 14 dni, szkoda maści 😅
Na mojej maści była taka adnotacja od farmaceuty, pani doktor o tym nie wspomniała 😅może w Twojej maści nie ma składników które się przeterminują 🤷‍♀️no ja nie używałam po terminie ważności tym bardziej na skórę którą już była podrażniona to już bałam się dawać przeterminowaną maść takiemu maluszkowi, chociaż nie zużyłam całej.
 
reklama
Do góry