reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Haha tak jest, racja Patii!
Z Waszym maleństwami przecież wszystko normalnie, to moja jest za szybka 🤔

Mama mi dziś mówiła, że ja miałam 9miesiecy jak zaczęłam chodzić... Więc powoli łączę wszystko w całość 😁
Oj tam za szybka, po prostu po mamusi jest taka wygimnastykowana i śmiga szybciej do przodu 😁 chce dorównać mamie 😅

O widzisz! No to już wiemy wszystko 😁 przygotuj się, bo zostały Ci 4 miesiące, a potem już będziesz latała za Majką wszędzie 😁
Moja też jak palnie o łóżeczko czy podłogę to zaczynam szybko gadać, że przecież to ona walnęła w szczebelki a nie szczebelki w nią i krzywi się ale nie płacze 😎

Vanes też tak mam... czasem jak mała się tak pięknie śmieje to ja nie mogę powstrzymać łez wzruszenia...
Co wieczór dziękuję za mojego widzialnego Anioła 😇
Ja tak samo mam. Ja ogólnie jestem bardzo wrażliwa i emocjonalna. Codziennie patrząc na nią jestem taka z niej dumna i dumna, że mam tak wspaniałą córeczkę ❤️ Kocham ją nad życie i stała się dla mnie najważniejszą osobą na świecie od samego początku 🥰 Codziennie nie mogę się nacieszyć nią, napatrzeć na nią. Kocham jej uśmiech, jej śmiech, jej radość gdy mnie zobaczy 😍 I też nie raz patrząc na nią łzy się pojawiają, nie raz płakałam ze szczęścia, że ją mam, i z tego, że już nigdy taka malutka nie będzie 😭 I tak jak piszesz, codziennie dziękuję, że mam takiego Aniołka ❤️ Dosłownie Aniołka, bo jest tak grzecznym i pogodnym dzieckiem, dużo śpi, nie płacze, nie marudzi ( czasami jak to dziecko), że jestem za nią bardzo wdzięczna każdego dnia ❤️
 
Tak czytam i czytam wasze wpisy… hmmmm
Bardzo podobają mi się Polskie góry, jak byliśmy w Polsce to mała została z babcią, a rodzice w drogę w góry 😂 byliśmy w Zakopanem 3 dni. Świetna sprawa. Powiem wam że nie żałujemy tego wyjazdu. Ja byłam w Zakopanem pierwszy raz w życiu i odrazu się zakochałam, serio…
Polskie morze jest świetne ale góry… to jest to

u nas od dwóch dni jest kryzys. Mała ciągle płacze, wije się jakby ją brzuszek bolał. Dałam jej syropek ale nic to nie dało. Mam nadzieje że to szybko minie, ale jak nie to trzeba do lekarza jechać

byłam na moim pierwszym usg noooo i termin mamy na 10.05.22
Jest to 6 tydzień. Cieszę się ale z dnia na dzień bardziej się boje tego co będzie jak urodzę drugiego dzidziusia. Ehhhh
Powiedzieliśmy już moim teściom. Teściowa odrazu z tekstem
To już ? Nawet roku nie poczekaliście ? O fuck sobie myśle.
ajjjj trzeba to przetrwać
 
Oj tam za szybka, po prostu po mamusi jest taka wygimnastykowana i śmiga szybciej do przodu 😁 chce dorównać mamie 😅

O widzisz! No to już wiemy wszystko 😁 przygotuj się, bo zostały Ci 4 miesiące, a potem już będziesz latała za Majką wszędzie 😁

Ja tak samo mam. Ja ogólnie jestem bardzo wrażliwa i emocjonalna. Codziennie patrząc na nią jestem taka z niej dumna i dumna, że mam tak wspaniałą córeczkę ❤️ Kocham ją nad życie i stała się dla mnie najważniejszą osobą na świecie od samego początku 🥰 Codziennie nie mogę się nacieszyć nią, napatrzeć na nią. Kocham jej uśmiech, jej śmiech, jej radość gdy mnie zobaczy 😍 I też nie raz patrząc na nią łzy się pojawiają, nie raz płakałam ze szczęścia, że ją mam, i z tego, że już nigdy taka malutka nie będzie 😭 I tak jak piszesz, codziennie dziękuję, że mam takiego Aniołka ❤️ Dosłownie Aniołka, bo jest tak grzecznym i pogodnym dzieckiem, dużo śpi, nie płacze, nie marudzi ( czasami jak to dziecko), że jestem za nią bardzo wdzięczna każdego dnia ❤️
To jesteśmy w klubie zakochanych mam 🙂
Melania to taki prezent od losu, nieplanowana, dawno pogrzebane nadzieję na córeczkę. I taki prezent na 45 urodziny. Cud, tak to odbieram. Synka prawie nie wychowywałam, bo do pracy musialam iść jak miał 3 miesiace ( tak, tak tyle było macierzyńskiego w 2004) I tak całe życie było mi brak tego niespełnienia jako mamy. A mialam już wtedy 28 lat i wydawało mi się, że to ostatni dzwonek na dziecko był.
Życie bywa pięknie zaskakujące ☺
 
Aha i w moim otoczeniu posiadanie dzieci jest dziwne, męczące, niemodne... koleżanki kariery robią, młodsze chcą się wyszaleć, mam 2 braci singli ( też koło 40), nawet nie myślą o związkach, podróże i znajomi to ich świat.
Może obracam się w takim środowisku po prostu 🤔
 
może masz miękką podłogę 😂😂😂 no te dzieci nas wykończą ale z drugiej strony Kocham mojego słodziaka 🥰 dzisiaj go bujałam do snu przy kolysance okruszka i się poryczałam😭 sobie pomyślałam jaki zaszczyt mnie spotkał bycia jego mamą 🥰😍
Oj też tak często mam, choć to moje drugie dziecko. Nieraz jak mu coś opowiadam lub śpiewam i on tak słodko patrzy mi prosto w oczy to łezka poleci. Cieszmy się tymi chwilami bo mój 12 latek to już tylko kombinuje jak wkurzyć matkę 🤣
 
Aha i w moim otoczeniu posiadanie dzieci jest dziwne, męczące, niemodne... koleżanki kariery robią, młodsze chcą się wyszaleć, mam 2 braci singli ( też koło 40), nawet nie myślą o związkach, podróże i znajomi to ich świat.
Może obracam się w takim środowisku po prostu 🤔
U mnie to samo nie martw się chyba czasy inne. ja niestety pogrzebałam szanse na awans jak się starałam to dostałam propozycje na stanowisko menedżera ale odmówiłam i powiedziałam Szefowi że się staramy od długiego czasu i poprostu nie będę miał czasu dla ludzi chciałam być fair zrozumiał powiedział że wrócimy do tematu jak wrócę ale jakoś wątpię w to 🤨
 
mój dzisiaj dziwnie bo poszedł spać o 20 i spał do 7 a teraz spacer i znowu śpi zapowiada się ciekawie 😂
i jak tylko robi się ciepłej to przestaje tyle jeść no nic zimowe dziecko 🥰
Mój od dwóch dni też zaczął całe noce przesypiać i to w swoim łóżeczku 😮 Nie wiem czy nie jest to związane z tym, że kładę go spać w śpiworku bo właśnie od tego czasu tak dobrze śpi 🤔🙂
 
reklama
Oj też tak często mam, choć to moje drugie dziecko. Nieraz jak mu coś opowiadam lub śpiewam i on tak słodko patrzy mi prosto w oczy to łezka poleci. Cieszmy się tymi chwilami bo mój 12 latek to już tylko kombinuje jak wkurzyć matkę 🤣
Ale macie super bo przy takiej różnicy to jest jak miód 🥰 mój brat tak na 46 l i dziecko a na już 15 letnie i w końcu chłopak więc jest wniebowzięty. Aczkolwiek starsza jakaś taka za rodzicami jest jakoś ma swoje dwie koleżanki ale tak to wszędzie rodzice dla mnie to jakieś dziwne w tym wieku🤔😜
 
Do góry