reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
W smyku ostatnio kupiłam za 24.99 śpiworek, chyba ma 2,5tog. Bo w ikei za ok 50zł też kupowałam ostatnio 1,5tog
2.5 to gruby myślę na zimę 🤔
wrzucam zestawienie bo kiedyś miałam problem z tym jak ubierać mój 1 tog i bodziak długi rękaw ale dzisiaj to będzie krótki i chyba 0,5 tog wezmę bo jest 24 w mieszkaniu
 

Załączniki

  • D96CBB8B-BE4D-47EB-8BA4-7C660BDE73BA.jpeg
    D96CBB8B-BE4D-47EB-8BA4-7C660BDE73BA.jpeg
    62,2 KB · Wyświetleń: 50
2.5 to gruby myślę na zimę 🤔
wrzucam zestawienie bo kiedyś miałam problem z tym jak ubierać mój 1 tog i bodziak długi rękaw ale dzisiaj to będzie krótki i chyba 0,5 tog wezmę bo jest 24 w mieszkaniu
Jak jest tak ciepło jak dziś to u nas sam śpiworek wjeżdża jak np ten co ma 2,5. Bo pod ten 1,5 ubieram bodziaka
 
Jak jest tak ciepło jak dziś to u nas sam śpiworek wjeżdża jak np ten co ma 2,5. Bo pod ten 1,5 ubieram bodziaka
Ja też czasem w samym śpiworku😜 mam jeden muślinowy jest taki mięciusi że sama bym go założyła 🥰 wrzucam linka do sklepu
no może ceba nie powala ale na długo będzie miał ten najmniejszy mamy ma 100 cm
 
Ja też czasem w samym śpiworku😜 mam jeden muślinowy jest taki mięciusi że sama bym go założyła 🥰 wrzucam linka do sklepu
no może ceba nie powala ale na długo będzie miał ten najmniejszy mamy ma 100 cm
Właśnie jak za śpiworki cena jeszcze spoko i dziękuję za stronkę bo może jej zamowie jeszcze jeden, bo u nas tylko śpiworki, i do roku czasu one będą.
 
Mamy w miarę regularny dzień . Rano pobudka 6.30. -7.00 potem około 9 idzie znowu spac i śpi z godzinę potem około 12-12.30 idzie spac . Około 15 krótka drzemka a potem od 16 jak wstanie to są jęki stęki marudzi tak na 100%. Nie chce poleżeć na macie a jak lezy zaraz płacz potem o 18.30 kąpiel po 19 zje i około 20 spi. Rano jest spokojna bawi sie a potem od 12 już jest gorzej a od tej 16-17 to już koniec świata 😔jestem już zmęczona tym wszystkim
to może zęby jednak. macie już ząbek? bo moja też taka od 16tej marudna a czasem już od 12tej, nie wiadomo o co jej chodzi, noszenie be, leżenie be, zupka be. ale ostatnio wzięłam ją na sposób i wychodzimy na dwór, wozimy się już w spacerówce i ona wtedy wszystko dookoła ogląda i jest bez marudzenia. Widzę, że ma rozpulchnione dziąsła, ewidentnie zęby idą - a spojrzałam w albumy starszaków i właśnie tak też im szły zęby w tym czasie.
 
Do @karoo-kp. Ostatnio czytałam na necie objawy Adhd, bo przyznam jestem specyficzna, nie umiem się skupić, nie ustoje w miejscu, np nerwowo tupie nogą, rozpoczynam coś i nie kończę i rozgrzebuje kilka rzeczy na raz, i przerywam komuś zdabnie. Wyczytałam że tak się objawia u dorosłych Adhd i mało kto w dorosłości to leczy. I teraz właśnie dzieciaki mają szansę na terapię, u nas wychodzi po czasie jakieś zaburzenie bo nikt nigdy tego nie diagnozował. Bardzo mnie denerwuje u mnie tego typu zachowania, i widzę u siebie problem i chce iść do psychologa. Bo nie ogarniam siebie.
adhd ma różne podtypy. może masz zaburzenia koncentracji uwagi? częściej występuje u dziewczyn, poczytaj w necie i zobacz czy pasuje do ciebie
 
reklama
Oj też tak często mam, choć to moje drugie dziecko. Nieraz jak mu coś opowiadam lub śpiewam i on tak słodko patrzy mi prosto w oczy to łezka poleci. Cieszmy się tymi chwilami bo mój 12 latek to już tylko kombinuje jak wkurzyć matkę 🤣
hahahahaha dokładnie, cieszmy się, bo za kilkanaście lat powiecie do męża tak jak ja dzisiaj "kiedy on się w końcu wyprowadzi"😁😁😁 - oczywiście po kolejnym wk..... na niego, a ma 18 lat
 
Do góry