reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja chodzę w rozpuszczonych, mam do połowy łopatek. Ile mój się naciumka tych włosów... Ile nawyrywa... Ale to etap, potem przejdzie. Za to nie noszę długich kolczyków i wisiorków, bo moja starsza to rwała za biżuterię przez pierwsze półtora roku, więc mam lęki o moje uszy 🙄
Ja w wysokiej kitce mam do łokci 🙈
Codziennie warkocze albo koki 😉
 
reklama
Wyobraziłam sobie jak krwawisz do ciasta 🙈🙈🤣🤣


Nie no, przegięcie. Tam jest tyle cukru, że masakra. Jagoda moja to jadła, niestety nie miałam świadomości. Dobrusia je skyr, nawet jeśli ten słodki, to słodzony malitolem.


Przy kp zaleca się najpierw pierś a potem posiłek żeby nie zakonczyć za szybko karmienia, ciekawe jak to przy butli 🤔


Ja od razu pomyślałam o smaku krwi 🙈


Zabawki piorę raz na miesiąc, chyba, że brudne. Gryzaki myję pod bieżącą wodą i wyparzam raz w tygodniu chyba, że wpadnie gdzieś w nieznane miejsce, to wolę wyparzyć na bieżąco.


Ty to szalona jesteś 🙈


Nic mnie chyba nie wkurza tak jak te puzle z literkami i zwierzątkami wyjmowanymi 🙈🙈 teraz też mam i przenoszenie tego, gdzie wszystko wypada doprowadza mnie do szału 🤣
A po co przenosisz te puzzle? 😅 Ja jak kupuję tą mate to ją będę miała rozłożona w jednym miejscu, bo tam będziemy małej robić kącik zabaw, a że mamy salon bardzo duży, to chce żeby ta mata też była duża i nie zamierzam jej nigdzie przenosić 😋 tam będzie miała swoje zabawki, tam będziemy ćwiczyły sobie i mała się będzie tam bawiła dobre kilka lat 😊
 
Bez kitu 🙃 u celebrytek niestety wszystko jest na pokaz.
A ja mam problem, powinnam zaraz wyjeżdżać do fizjo bo mam do przejechania 30km, a mój ssak się nie chce od cycka oderwać 😂
I jak tam u fizjo? Dojechałaś?
A po co przenosisz te puzzle? 😅 Ja jak kupuję tą mate to ją będę miała rozłożona w jednym miejscu, bo tam będziemy małej robić kącik zabaw, a że mamy salon bardzo duży, to chce żeby ta mata też była duża i nie zamierzam jej nigdzie przenosić 😋 tam będzie miała swoje zabawki, tam będziemy ćwiczyły sobie i mała się będzie tam bawiła dobre kilka lat 😊
Umyć podłogę pod. Wytrzeć z kurzu od spodu. Wiesz, ja mam dwa psy i dwa koty, plus pędzącą Dobruśkę, u nas piach i sierść jest w ilościach hurtowych. Matę od spodu wycieram lekko licząc dwa jeśli nie trzy razy w tygodniu.
 
I jak tam u fizjo? Dojechałaś?

Umyć podłogę pod. Wytrzeć z kurzu od spodu. Wiesz, ja mam dwa psy i dwa koty, plus pędzącą Dobruśkę, u nas piach i sierść jest w ilościach hurtowych. Matę od spodu wycieram lekko licząc dwa jeśli nie trzy razy w tygodniu.
Aaaa, dobra o to chodzi 😝 no tak, sprzątanie pod mata to jednak jest pierdzielenia się z tym 😅
 
Ja w wysokiej kitce mam do łokci 🙈
Codziennie warkocze albo koki 😉
Tez tak mi najwygodniej 😃
I jak tam u fizjo? Dojechałaś?

Umyć podłogę pod. Wytrzeć z kurzu od spodu. Wiesz, ja mam dwa psy i dwa koty, plus pędzącą Dobruśkę, u nas piach i sierść jest w ilościach hurtowych. Matę od spodu wycieram lekko licząc dwa jeśli nie trzy razy w tygodniu.
Pędziłam jak szatan aby zdążyć i byłam punktualnie 😃 ogółem dużo pracy jest do wykonania, bo moje mięśnie nie działają, dosłownie, tak samo mięśnie dna miednicy, jeżeli chodzi o odcinek krzyżowy mam oklejony tejpami.
 
Tez tak mi najwygodniej 😃

Pędziłam jak szatan aby zdążyć i byłam punktualnie 😃 ogółem dużo pracy jest do wykonania, bo moje mięśnie nie działają, dosłownie, tak samo mięśnie dna miednicy, jeżeli chodzi o odcinek krzyżowy mam oklejony tejpami.
No to super, że trafiłaś, pewnie w ostatnim momencie!!
 
I jak tam u fizjo? Dojechałaś?

Umyć podłogę pod. Wytrzeć z kurzu od spodu. Wiesz, ja mam dwa psy i dwa koty, plus pędzącą Dobruśkę, u nas piach i sierść jest w ilościach hurtowych. Matę od spodu wycieram lekko licząc dwa jeśli nie trzy razy w tygodniu.
A ja czytałam a nawet oglądałam na netfliksie jak byłam jeszcze w ciąży ten serial dokumentalny babies i robili tam badania które jasno potwierdzały że zwierzęta jak są w domu gdzie jest małe dziecko to równa się mniej alergii w przyszłości 👍😜
 
reklama
Do góry