reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hehe, zodiakalna panna, mam to samo i walczę z tym porządkiem ( żeby go w końcu nie było 😂) Mary2094 z wiekiem ten pedantyzm trochę odpuszcza. Trochę 😉
Ja mam tak samo chociaż jestem wagą z września 😊, bałagan bardzo mnie denerwuje i psuje nastrój 🙈
Chociaż trochę już odpuściłam i tu się z tobą zgodzę, że z wiekiem pedantyzm trochę odpuszcza😉
 
reklama
Mój dzisiaj w nocy budził się z płaczem, a od 2 do 4 nic a nic nie usnął, nawet zrobiłam mu mleko bo pomyślałam, że nie najadł się moim mlekiem. Rano jak doił cyca to często zaciskał i ciągnął sutki, zresztą wczoraj było to samo. Teraz mu zajrzałam do buzi a tu niespodzianka pierwszy ząb🦷
Chyba najgorszy jest ten ostatni moment wychodzenia zęba, aż ibuprom musiał wjechać bo nawet jeść nie chciała tak ją bolało. Następnego dnia się przebił i już był spokój
 
Ja mam tak samo chociaż jestem wagą z września 😊, bałagan bardzo mnie denerwuje i psuje nastrój 🙈
Chociaż trochę już odpuściłam i tu się z tobą zgodzę, że z wiekiem pedantyzm trochę odpuszcza😉
A ja jestem ryba i absolutnie mi bałagan nie przeszkadza...przynajmniej mogę wszystko znaleźć 😂A jak mnie weźmie na sprzątanie i wpadnie go głowy cudowna strategia gdzie co pochować to później jest problem żeby to odnaleźć...dlatego nie zmieniam już miejsca niektórych rzeczy bo później tylko wqurw😂
 
reklama
A ja jestem ryba i absolutnie mi bałagan nie przeszkadza...przynajmniej mogę wszystko znaleźć 😂A jak mnie weźmie na sprzątanie i wpadnie go głowy cudowna strategia gdzie co pochować to później jest problem żeby to odnaleźć...dlatego nie zmieniam już miejsca niektórych rzeczy bo później tylko wqurw😂
Mój brat też ryba i też tak ma, wieczny nieogar, mu jest wszystko jedno co na zad założy, i wgl tak do wszystkiego podchodzi na luzie 😂
 
Do góry