reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja nie mam wyjścia pieniądze się przydadzą wiec muszę wrócić. A mi się i tak kalkuluje wysłać małą do żłobka. Mimo że bardzo bym tego nie chciała
Ja niestety muszę poszukać zatrudnienia i zapisać mała do żłobka, ale u nas absurd aby poszła do żłobka muszę mieć pracę.
 
A ja jestem w czarnej d bo komu zostawię. Żłobek by mi wyjaśnił sprawę by iść do pracy 😂
ja mam komu ale w życiu nie zostawię nie ma opcji babce że żłobka to wymagasz bo płacisz a mamie albo Teściowej ja mówię swoje a one swoje 🤦🏻‍♀️🙄
nie ma mowy oczywiście obie wkurzone(chociaż mama chociaż rozumie) bo chciałyby się zajmować a tu zonk. T mówi że jestem zaborczą matką
a ja poprostu nie po to starałam się o dziecko tyle czasu żeby je teraz oddawać i podrzucać dziadkom także powiedziałam co myślałam i mam z głowy 😂
a po drugie takie maleństwo schorowanym ludziom never😱
 
ja mam komu ale w życiu nie zostawię nie ma opcji babce że żłobka to wymagasz bo płacisz a mamie albo Teściowej ja mówię swoje a one swoje 🤦🏻‍♀️🙄
nie ma mowy oczywiście obie wkurzone(chociaż mama chociaż rozumie) bo chciałyby się zajmować a tu zonk. T mówi że jestem zaborczą matką
a ja poprostu nie po to starałam się o dziecko tyle czasu żeby je teraz oddawać i podrzucać dziadkom także powiedziałam co myślałam i mam z głowy 😂
a po drugie takie maleństwo schorowanym ludziom never😱
Moja teściowa pracuje, a moja mama lepiej nie.. to jest typ człowieka co by najchętniej najchętniej mieć spokój, jeszcze by mloda całymi dniami spędzała przez tv więc podziękuję.
 
Nie było tak źle, chociaż była marudna i ewidentnie coś jej tak przeszkadzało, swędzenie lub ból 🤔
Chyba idzie drugi do pary i tu jest troszkę gorzej, wieczorem ma problem z zaśnięciem, chyba ją boli 😞
Na ząbkowanie polecam Camilla jak zaczyna marudzić podaj jej po 5 min ulgę poczuje i znośnie przejdziecie ten okres 😊 jak mój zacznie ząbkować od razu kupię z 10 paczek 😁 synowi i córce bardzo pomagało warto spróbować.
 
Nie było tak źle, chociaż była marudna i ewidentnie coś jej tak przeszkadzało, swędzenie lub ból 🤔
Chyba idzie drugi do pary i tu jest troszkę gorzej, wieczorem ma problem z zaśnięciem, chyba ją boli 😞
No to moja taka maruda ostatnio że aż pobija samą siebie...a wszystko w buzi aż trzeszczy jak dopadnie...też przeczuwam , że to ząb chociaż nic tam nie widzę...
 
reklama
Do góry