reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

U nas odwrotnie, rano i w ciągu dnia je normalnie, ale wieczorem zaczyna się cudowanie, tak jak wczoraj. Widzę, że jest głodna, bo ciągle pcha ręce i pieluszki do buzi, przeciera nos bo śpiąca ale cycka nie chce, a raczej otwiera mocno buzie, bierze go na 3 sekundy do buzi po czym odrywa się, po 2 sekundach znów szeroko buzie otwiera i bierze cycka i powtórka... Więc jest głodna, chce jeść ale tak jakby coś ja mocno denerwuje i nie umie się skupić. Do tego przy jedzeniu starsznie się wierci, majta nogami i rękami. Ale wtedy idę z nią coś porobić. Po jakimś czasie znów przystawiam, muszę kombinować nie raz, wczoraj musiałam usiąść, włączyć pozytywkę i na siadząco karmić i się bujać energiczniej, wtedy skupiła słuch na melodii i napiła się porządnie po czym zasnela. W sobotę pierwszy raz karmiłam na stojąco 🤣 szliśmy na spotkanie przed chrztem i było starsznie gorąco i prze wyjściem chciałam ją nakarmić bo mało piła, żeby mi potem nie płakała w kościele, no ale odrywała się głowa co chwilę w drugą stronę z płaczem, bo ona jeść nie będzie. Aż w końcu wstałam, zaczęłam ją bujać i przystawiłam jej cycka i wzięła go 😅 Chwilę z nią tak pochodzilam i sobie usiadłam potem. Także tak, dla dziecka robi się dosłownie wszytko 🤣 nawet dwa razy jak miała gorszy dzień i po przebudzeniu się mocno płakała i chciała się tylko przytulać na rękach i mi tak spała to sikałam z nią na rękach 😂
U nas najgorzej jak podczas wieczornego karmienia usłyszy tatusia albo zobaczy tv to się kręci i wierci jak szalony 🙈wczoraj tatuś dostał opr.... , że ma milczeć🙊
 
reklama
Ale dokładacie laski 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️

Nie zaglądałam przez kilka godzin dosłownie a tu tyyyyle do czytania :)

Pamiętacie, jakoś w marcu ktoras z nas pytała, czy po porodzie będziemy dalej udzielać się na naszym forum... A teraz wieczorem nie zajrzysz, to potem godzinę nadrabiasz!!! 😉
Fajnie, że jesteście :)

My meldujemy się ze słonecznej Italii, nasze pierwsze wakacje z córeczka 🤗 🌴🐬

I wrzucam fotkę mojej Mai ze 'starszym bratem'
Hahaha, no jakoś dużo tu tego teraz piszemy 😂

Ooo, ale zazdroszczę 😍 Udanych wakacji kochani 😘 A malutka przesłodka 🥰
 
Ja uwielbiam gryzaki z mombelli, mamy grzybka, słonika i malpke, jeszcze chce kupic osmiornice. Super do czyszczenia, i mała fajnie się potrafi nimi zabawić.
Ja mam z mombeli wiewiórkę bo mi się bardzo podobała 😅a przedwczoraj dostał grzybka sam ich nie bierze ale jak dam do rączki to trochę się nimi pobawi, najlepiej to jak ja bym trzymała a on by gryzł🙈
 
Ważne, że się nie odwadnia i ma wagę w normie 🙂
Mój jak patrzę w internecie to jest nawet tyci poniżej normy, wazymy się raczej tylko na szczepieniach bo w domu waga łazienkowa nie zwazy tak dokładnie. Póki przybiera ma apetyt i lekarz mi nie mówi ze coś jest nie tak to się nie przejmuje😉
 
Ale dokładacie laski 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️

Nie zaglądałam przez kilka godzin dosłownie a tu tyyyyle do czytania :)

Pamiętacie, jakoś w marcu ktoras z nas pytała, czy po porodzie będziemy dalej udzielać się na naszym forum... A teraz wieczorem nie zajrzysz, to potem godzinę nadrabiasz!!! 😉
Fajnie, że jesteście :)

My meldujemy się ze słonecznej Italii, nasze pierwsze wakacje z córeczka 🤗 🌴🐬

I wrzucam fotkę mojej Mai ze 'starszym bratem'
Cudne rodzeństwo ❤ udanych wakacji aaa i nie zaniedbuj nas😘
 
Ale dokładacie laski 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️

Nie zaglądałam przez kilka godzin dosłownie a tu tyyyyle do czytania :)

Pamiętacie, jakoś w marcu ktoras z nas pytała, czy po porodzie będziemy dalej udzielać się na naszym forum... A teraz wieczorem nie zajrzysz, to potem godzinę nadrabiasz!!! 😉
Fajnie, że jesteście :)

My meldujemy się ze słonecznej Italii, nasze pierwsze wakacje z córeczka 🤗 🌴🐬

I wrzucam fotkę mojej Mai ze 'starszym bratem'
U nas też tylko takie rodzeństwo 😂😂 tutaj na zdjęciu w pozycji "dupka do dupki" 😂
 

Załączniki

  • 20210702_120603.jpg
    20210702_120603.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 61
Mój jak patrzę w internecie to jest nawet tyci poniżej normy, wazymy się raczej tylko na szczepieniach bo w domu waga łazienkowa nie zwazy tak dokładnie. Póki przybiera ma apetyt i lekarz mi nie mówi ze coś jest nie tak to się nie przejmuje😉
Moja ma spadki i wzrosty, że np chwilowo spada z 75% na siatce na np 72%, a potem wraca. My mamy wagę dla dzieci ale nie zwaze juz na niej dobrze bo majta nogami plus z niej mocno wystaje i waga też głupieje.
 
reklama
Do góry