reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A Twoja córcia to tak od początku kiepsko je? Bo u nas tez były cuda z karmieniem piersią bo nie miałam pokarmu ale jak przeszliśmy na mm to od razu lepiej przybierał
Od samego początku kiepsko je...mam nadzieję że jak zaczniemy rozszerzać dietę to chociaż będzie radość z jedzenia przy tej marchewce czy jabłku o mleko jest bleee
A czy teraz nie zaczął się ten etap że wolniej przybierają?
No to mam nadzieję , że mojej to nie będzie dotyczyć bo nie podwoimy wagi do 6 miesiąca....😬
My meldujemy się ze słonecznej Italii, nasze pierwsze wakacje z córeczka 🤗 🌴🐬

I wrzucam fotkę mojej Mai ze 'starszym bratem'
Super rodzeństwo....moja też ma tylko takie 🥰
Mój jak patrzę w internecie to jest nawet tyci poniżej normy, wazymy się raczej tylko na szczepieniach bo w domu waga łazienkowa nie zwazy tak dokładnie. Póki przybiera ma apetyt i lekarz mi nie mówi ze coś jest nie tak to się nie przejmuje😉
Moja też się mieści w normach więc nie jest jeszcze aż tak źle chociaż był moment żeby była między 3-10 centylem 😬

U nas też tylko takie rodzeństwo 😂😂 tutaj na zdjęciu w pozycji "dupka do dupki" 😂
Uwielbiam brodate psiaki...a dupka do dupki to super pozycja🥰🥰
 
reklama
A czy wasze dzieciaki rano do jakiegoś momentu nie wykazują zainteresowania jedzeniem. Ja ostatnio to zmuszam mała do jedzenia, jest płacz, są krzyki, oczywiście wieczorem nadrabia i w nocy się pojawiają jakieś dziwne dodatkowe godziny jedzenia, po czym spi później 6h ciągiem
O tak, mój ma rano właśnie najsłabszy apetyt!
 
Ja nie szczepię na meningokoki teraz; zastanowię się nad tym przed pójściem małej do przedszkola. w ogóle jestem zszokowana jak dużo obowiązkowych szczepień mają teraz maluchy. 14 lat temu było tylko błonica, tężec, krztusiec i polio
Ja też jestem w szoku. Szczególnie to rota obowiązkowe mnie wkurza.....
 
Mój starszy gdzieś tak do 4 r.ż. też był nadwrażliwy na dźwięki ale mu minęło. Tu myślę, że po prostu układ nerwowy się rozwija, dziecko staje się coraz bardziej świadome otaczającego go świata. Na razie żadne inne hałasy go nie przerażają więc nie szukam🙂
pewnie tak 👍 ja zapytałam lekarzy o mojego bo ma problem z dotykiem nic kompletnie nie da sobie na głowę założyć, a mycie jej to jest 😭 tak samo szyja nie da sobie jej umyć normalnie codziennie Maz go zabawia a szybko czyszczę kosmos a z resztą ciała ok nawet ma łaskotki 😂
z węchem też coś ma bo się krzywi jak nie wiem co a potem jest złość i walenie w mate, materac na czym aktualnie jest😕 no nie wiem może przejdzie kazali obserwować
 
reklama
pewnie tak 👍 ja zapytałam lekarzy o mojego bo ma problem z dotykiem nic kompletnie nie da sobie na głowę założyć, a mycie jej to jest 😭 tak samo szyja nie da sobie jej umyć normalnie codziennie Maz go zabawia a szybko czyszczę kosmos a z resztą ciała ok nawet ma łaskotki 😂
z węchem też coś ma bo się krzywi jak nie wiem co a potem jest złość i walenie w mate, materac na czym aktualnie jest😕 no nie wiem może przejdzie kazali obserwować
A nie ma wzmozonego napięcia w obrębie obręczy barkowej? Ponoć tak dzieci na to reagują ze w tamtych regionach są wrażliwe
 
Do góry