reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

O kurczaczki ale idzie na rekord. Moja 10 tygodni i ma ok 5,9kg ale za to długie to takie - 68 i już te ciuchy są na styk. Budowę będzie mieć po mnie skoro idzie tak z wzrostem bo mąż nie jest wielce wysoki.
I tego się obawiam jak będę chciała drugie dziecko. Ze będzie płacz ze chce do mnie a tu taki maluch i wez tu wytłumacz..
Mąż już by chciał teraz drugie ale podziękuję jak teraz średnio z pomaganiem.

Podobno przy różnicy wieku 2,5+ jest ok, przy mojej dwulatce muszę założyć, że pierwsze miesiące będą trudne. Ale mam nadzieję, że później będą mieć super kontakt 😊
 
reklama
Każde dziecko w innym tempie się rozwija i nikt nie moze Ci wróżyć na temat Twojego dziecka... Moja malutka przez sen to się od początku uśmiechała, nawet jak miała dwa tygodnie to raz przez sen zaczęła się głośno śmiać z czegoś, to było takie piękne 😍 A teraz to już tak interesuje ją wiele rzeczy, słucha jak się do niej mówi, obserwuję, uśmiecha się nim stop i gaworzyć sobie, chciałaby więcej ale jeszcze nie potrafi haha, no kochana 😀❤️ Pięknie jest oglądać takie postępy u dzieciaczków 😍

My jeszcze też nie byliśmy u księdza ani nie wiemy kiedy będziemy chrzcić.

Dziewczyny, a na chrzciny zapraszacie tylko najbliższych czy więcej ludzi?
My mamy 20 osób chrzestni , dziadkowie rodzeństwo i rodziców chrzestnych 🙂
 
Każde dziecko w innym tempie się rozwija i nikt nie moze Ci wróżyć na temat Twojego dziecka... Moja malutka przez sen to się od początku uśmiechała, nawet jak miała dwa tygodnie to raz przez sen zaczęła się głośno śmiać z czegoś, to było takie piękne 😍 A teraz to już tak interesuje ją wiele rzeczy, słucha jak się do niej mówi, obserwuję, uśmiecha się nim stop i gaworzyć sobie, chciałaby więcej ale jeszcze nie potrafi haha, no kochana 😀❤️ Pięknie jest oglądać takie postępy u dzieciaczków 😍

My jeszcze też nie byliśmy u księdza ani nie wiemy kiedy będziemy chrzcić.

Dziewczyny, a na chrzciny zapraszacie tylko najbliższych czy więcej ludzi?
My chrzcimy ostatni weekend czerwca razem z siostrą robimy podwójne chrzciny miesiąc różnicy między dzieciaczkami 😁 sala zaklepana na ponad 40 osób tylko rodzeństwo chrzestni dziadkowie i rodzice wcześniej sama imprezę robiłam przy synu i córce teraz przy trójce nie ogarnę 😏
 
Każde dziecko w innym tempie się rozwija i nikt nie moze Ci wróżyć na temat Twojego dziecka... Moja malutka przez sen to się od początku uśmiechała, nawet jak miała dwa tygodnie to raz przez sen zaczęła się głośno śmiać z czegoś, to było takie piękne 😍 A teraz to już tak interesuje ją wiele rzeczy, słucha jak się do niej mówi, obserwuję, uśmiecha się nim stop i gaworzyć sobie, chciałaby więcej ale jeszcze nie potrafi haha, no kochana 😀❤️ Pięknie jest oglądać takie postępy u dzieciaczków 😍

My jeszcze też nie byliśmy u księdza ani nie wiemy kiedy będziemy chrzcić.

Dziewczyny, a na chrzciny zapraszacie tylko najbliższych czy więcej ludzi?
My też zaprosiliśmy najbliższych🙈, czyli rodziców, rodzeństwo i kuzynostwo.
Wyszło jak na małe wesele 😅
 
Ale dzisiaj piękna pogoda skorzystaliśmy karmienie mm- spacer i tak 4 razy 😂😂😂
może pomoże mi schudnąć 😜
Czy u Was też tak jest młody po spacerze jest bardziej głodny i robi mi awanturę już z pół h przed kolejnym karmieniem 🤷🏻‍♀️?
Wypił już dzisiaj 870 ml a przed nami jeszcze jedno karmienie. Nie mogę jakoś przestawić na więcej naraz tylko je 8-9 razy dziennie 😬 zamęczyć się można bo 2h i trzeba wracać. w takich momentach to żałuję że nie mam kp😞
My od trzech dni mamy tak że rano wstajemy, karmienie, ja idę odrazu robić obiad. Idziemy na dwór i tak cały dzień jedzenie i spacer jedzenie i spacer
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak ubieracie swoje maluchy w domu i jak wychodzicie na dwór w taka pogode🙂ja dzisiaj w domu założyłam małej body na długi rękaw skarpetki i spodnie dresowe marudziła a jak zdjęłam spodnie spokoj 🙂w domu mam z 23 stopnie to możliwe ze jej za gorąco
Jak jest taka mega pogoda to zakładam albo sam śpioch albo same body i skarpetki
 
reklama
Do góry