reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny, nie odzywałam się długo, miałam wypadek tz. Mój pies pogryzł się z innym, byłam na, spacerze z małą w wózku i moja suczka Jack Russell terier i była bez smyczy niestety, na chwilę ja puściłam i pech że spotkałyśmy psa z, którym się nie cierpi.
Z 3 razy większy od mojej (która waży 6,8kg) .tam ta suka chwyciła moja za szyję a ja nie patrząc na nic chwyciłam za paszcze tam tej i otworzyłam ja żeby puściła moja.
Masakra, mam zerwane ścięgno kciuka prawej ręki.
Mojej suczce nic się nie stało z ran krwawych tylko w środku obolała na szyi,nie wiem jakby się skończyło jakby tak nie zrobiła.
Ja mam kciuka szytego w środku sciagno, i usztywnionego,a szkoda gadać ale dobrze ze nie skończyło się to gorzej.
To było 10dniu temu już, bralam tydzień amokcycyline a karmie😩oprócz tego szczepionka na tężec.
Dziewczyny mam pytanie szczepicie się karmiac ba Covid?.
Bo ma termin 24.05 (Pfizera) i karmie nie już nie wiem?
O Boże... Mega współczuję... Taka bitwa psów jest najgorsza i sama nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji. Nie raz to sobie wyobrażałam jakbym zareagowała gdyby jakiś wilczór zaatakował mojego Goldena Retrievera, chyba bym zaczęła tamtego kopać... No nie wyobrażam sobie co musiałaś przejść 😢 Wracaj do zdrowia kochana 😘
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie jak to u was z okresem po porodzie🙂 ja nie karmie piersią i trochę podplamiłam ostatnio ale okresem bym tego nie nazwała
Ja też nie karmię piersią i okres chyba właśnie mam, przynajmniej brzuch mnie bolał jak na okres ale też taki skąpy bardziej plamienie . Ogólnie jestem 9 tygodni po porodzie a ciągle mam jakieś plamienie z małymi przerwami np 3 dniowymi juz się zastanawiałam czy to normalne ale byłam na kontroli 5 tygodni po porodzie i było wszystko dobrze to mam nadzieję, że nie jest to nic złego.
 
Ja też nie karmię piersią i okres chyba właśnie mam, przynajmniej brzuch mnie bolał jak na okres ale też taki skąpy bardziej plamienie . Ogólnie jestem 9 tygodni po porodzie a ciągle mam jakieś plamienie z małymi przerwami np 3 dniowymi juz się zastanawiałam czy to normalne ale byłam na kontroli 5 tygodni po porodzie i było wszystko dobrze to mam nadzieję, że nie jest to nic złego.

U mnie jeszcze brak okresu a też KP. Ale w sobotę mnie bolal lewy jajnik tak jak zawsze mnie bolal na owulację więc dobrze ze jeszcze się z mężem nie teges 😂
 
Dziewczyny mam pytanie jak to u was z okresem po porodzie🙂 ja nie karmie piersią i trochę podplamiłam ostatnio ale okresem bym tego nie nazwała
Ja karmie piersią i przestałam krwawić 3 tyg po porodzie, potem miałam 1-1,5 tyg przerwy i zaczęłam krwawić jak na okres ale było to skąpe i bardzo rzadkie i tak krwawiłam 3 dni i potem tydzień przerwy, potem znów 3 dni krwawienia i teraz nic. Muszę iść wgl na pierwszą kontrolę do gina, bo jeszcze nie byłam a w czwartek będzie 8 tyg po porodzie 😱
 
Ostatnia edycja:
Po pierwszym porodzie okresu dostałam po pół roku a po drugim po 3 miesiącach przy karmieniu piersią siostra w lutym urodziła miesiąc karmiła piersią jak przeszła na butle to zaraz okresu dostała jakby nie było miło było 9 miesiący nie mieć okresu ale niestety on powróci jak bumerang 😉😁
 
Wracając do tematu pleśniawek...
@karoo-kp dzięki serdeczne za radę! Byłam pewna, że mała ma te pleśniawki, mama w PL już kilka preparatów kupiła... Zaczęłam przecierać język małej wilgotna pieluszka i wychodzi na to, że to był nalot z mleczka 🤗 język nie jest już cały biały!
Jeszcze raz dzięki! 😘
 
reklama
Ja karmie piersią i przestałam krwawić 3 tyg po porodzie, potem miałam 1-1,5 tyg przerwy i zaczęłam krwawić jak na okres ale było to skąpe i bardzo rzadkie i tak krwawiłam 3 dni i potem tydzień przerwy, potem znów 3 dni krwawienia i teraz nic. Muszę iść wgl na pierwszą kontrolę do gina, bo jeszcze nie byłam a w czwartek będzie 8 tyg po porodzie 😱
Rozumiem, że z małą się tyle nabiegasz po specjalistach, że o sobie zapomniałaś 😅😉
 
Do góry