reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jak u Was po karmieniach czy dzieci się często prężą? Moja jak dużo poje cyc i butla to potem wydaje odgłosy, pręży się, sapie,
Często jest potem kupa lub siku.
A nieraz po prostu się kręci po jedzeniu jak u Waszych maluszków?
Nic nie pamiętam z, Macierzyństwa ze starszą córka 😱😬🤔🤷‍♀️minęło 15lat🙉🙈
Moja mała jak zje to pręży się dopóki nie wezmę jej do odbicia. Jak jej się odbije to jest ok
 
reklama
U nas usg bioderek dopiero na około 12 tygidni bo przez pandemię zmienili 🤬🤬🤬
A u mnie usg bioderek normalnie tak jak w zleceniach ze szpitala nawet termin był już na 6 kwietnia ale u mówiłam się później, żeby ok. 6 tygodnia było. Mój też się pręży i wygina najczęściej na przewijak u, jak uważa że za długo się przebieramy no ale jak się w trakcie sika i robi kupę to do kogo pretensje😉😅po mm niestety trochę tez
 
A u mnie usg bioderek normalnie tak jak w zleceniach ze szpitala nawet termin był już na 6 kwietnia ale u mówiłam się później, żeby ok. 6 tygodnia było. Mój też się pręży i wygina najczęściej na przewijak u, jak uważa że za długo się przebieramy no ale jak się w trakcie sika i robi kupę to do kogo pretensje😉😅po mm niestety trochę tez

U nas też bioderka normalnie, mam w przyszłym tygodniu.
 
reklama
Laski, trzymajcie kciuki za @ilmenau i za mnie, bo jutro idziemy do szpitala na wywołanie porodu. Ostatnie tu zostałyśmy i jeszcze solidnie przenosiłyśmy, że już reszta zdążyła zapomnieć, że tu jeszcze ciężarówki są 😂.
No chyba, że @ilmenau chwyciło jednak wcześniej?.. :)
Ja o 8 rano mam już być w szpitalu.
Pamiętamy i czekamy na wieści 😁😁
Powodzenia dziewczyny 😁
 
Do góry