reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

U mnie dokładnie tak samo😅 mały kocha te moje cycki, chociaż się z nich nie najada 😂ciumcia sobie i uwielbia przy nich spać. Też wolałabym jedną opcję karmienia ale póki co nie ma widoku na takie rozwiązanie 🙈
U mnie to samo w cyckach mało ale co poradzę że mała je uwielbia i lubi przy nich zasypiać. Dlatego tez karmie cyckiem a potem mm się najada🙂i chyba tak zostanie na długo długo🙂
 
reklama
hmm szkoda może musisz z nim pogadać to tak samo jego dziecko. nawet jak pracuje to jego praca nie składa się z 24h tak samo Twoja a przynajmniej na taki dzień jak dzisiaj mógłby. niestety jak to mówią do tanga trzeba dwojga zarówno przed jak i po😘.
Dokładnie co to tylko mamy obowiązek. Mąż powinien wspierać. My z mężem wstajemy razem tzn. raz on raz ja
 
Jak u Was po karmieniach czy dzieci się często prężą? Moja jak dużo poje cyc i butla to potem wydaje odgłosy, pręży się, sapie,
Często jest potem kupa lub siku.
A nieraz po prostu się kręci po jedzeniu jak u Waszych maluszków?
Nic nie pamiętam z, Macierzyństwa ze starszą córka 😱😬🤔🤷‍♀️minęło 15lat🙉🙈
 
Jak u Was po karmieniach czy dzieci się często prężą? Moja jak dużo poje cyc i butla to potem wydaje odgłosy, pręży się, sapie,
Często jest potem kupa lub siku.
A nieraz po prostu się kręci po jedzeniu jak u Waszych maluszków?
Nic nie pamiętam z, Macierzyństwa ze starszą córka 😱😬🤔🤷‍♀️minęło 15lat🙉🙈
Moja się pręży puki sobie nie odbyje. Czasami przed kupką tez.
 
Jak u Was po karmieniach czy dzieci się często prężą? Moja jak dużo poje cyc i butla to potem wydaje odgłosy, pręży się, sapie,
Często jest potem kupa lub siku.
A nieraz po prostu się kręci po jedzeniu jak u Waszych maluszków?
Nic nie pamiętam z, Macierzyństwa ze starszą córka 😱😬🤔🤷‍♀️minęło 15lat🙉🙈

U nas są krzyki ale podejrzewam ze wina pleśniawek w buzi. A dziś wzięłam mloda do łóżka to 2 godziny spalysmy. W momencie gdy puściła cyc się przebudziłam
 
Jak u Was po karmieniach czy dzieci się często prężą? Moja jak dużo poje cyc i butla to potem wydaje odgłosy, pręży się, sapie,
Często jest potem kupa lub siku.
A nieraz po prostu się kręci po jedzeniu jak u Waszych maluszków?
Nic nie pamiętam z, Macierzyństwa ze starszą córka 😱😬🤔🤷‍♀️minęło 15lat🙉🙈
Pręży się, kręci, spina, czasami popłakujw, mruczy... aż się boję, że za dużo...
 
Pręży się, kręci, spina, czasami popłakujw, mruczy... aż się boję, że za dużo...
U mnie też, pewnie brzuch boli, bo zazwyczaj moja po tych odgłosach, prężeniach itp. Puszcza baki albo robi kupkę.
Dzis słyszałam u mojej sapke🙉jak spala, ale już poczytałam i się uspokoiłam.(nie ma kataru)
Sapki sa u noworodka częste, przez to że karmie piersią i mm to muszę uważac na różne alergie.
A tak nie chciałam karmić piersią a, teraz bardzo bym chciała tylko piersią.
Moja Nadje Strasza karmiłam 3lat i 2 tyg i przez to teraz w ciąży mówiłam że nie za bardzo chce karmić piersią.
Oczywiście zdanie zmieniłam jak zobaczyłam jak ważna, jest pierś dla mojej Amelii.
Ale nie mam laktacji na tyle żeby karmić tylko piersią 😩
Nie wystarczy jej niestety sama pierś, to mm jest przesrane, nie dość że po nim własnie mogą być alergie to jeszcze to prężenie się nie po piersi tylko po mm.
Do tego wstawanie i robienie mleka😬w nocy.
Dziewczyny w Polsce to miałyście już albo będziecie miały usg bioderek dzieci?
 
reklama
U mnie też, pewnie brzuch boli, bo zazwyczaj moja po tych odgłosach, prężeniach itp. Puszcza baki albo robi kupkę.
Dzis słyszałam u mojej sapke🙉jak spala, ale już poczytałam i się uspokoiłam.(nie ma kataru)
Sapki sa u noworodka częste, przez to że karmie piersią i mm to muszę uważac na różne alergie.
A tak nie chciałam karmić piersią a, teraz bardzo bym chciała tylko piersią.
Moja Nadje Strasza karmiłam 3lat i 2 tyg i przez to teraz w ciąży mówiłam że nie za bardzo chce karmić piersią.
Oczywiście zdanie zmieniłam jak zobaczyłam jak ważna, jest pierś dla mojej Amelii.
Ale nie mam laktacji na tyle żeby karmić tylko piersią 😩
Nie wystarczy jej niestety sama pierś, to mm jest przesrane, nie dość że po nim własnie mogą być alergie to jeszcze to prężenie się nie po piersi tylko po mm.
Do tego wstawanie i robienie mleka😬w nocy.
Dziewczyny w Polsce to miałyście już albo będziecie miały usg bioderek dzieci?
U nas usg bioderek dopiero na około 12 tygidni bo przez pandemię zmienili 🤬🤬🤬
 
Do góry