reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Laski, trzymajcie kciuki za @ilmenau i za mnie, bo jutro idziemy do szpitala na wywołanie porodu. Ostatnie tu zostałyśmy i jeszcze solidnie przenosiłyśmy, że już reszta zdążyła zapomnieć, że tu jeszcze ciężarówki są 😂.
No chyba, że @ilmenau chwyciło jednak wcześniej?.. :)
Ja o 8 rano mam już być w szpitalu.

A gdzie tam, mój nie chce wychodzić z brzucha 😉 ja też już gotowa do szpitala jutro, tylko mam kryzys psychiczny bo pierwszy raz zostawiam moją dwulatke.

Mam nadzieję, że szybko pójdzie i szybko wrócimy do domu. I jeszcze do mojej listy życzeń dokładam, żeby synek miał spanie po tatusiu 😉 u córki się nie sprawdziło to może teraz się uda 😉
 
reklama
A gdzie tam, mój nie chce wychodzić z brzucha 😉 ja też już gotowa do szpitala jutro, tylko mam kryzys psychiczny bo pierwszy raz zostawiam moją dwulatke.

Mam nadzieję, że szybko pójdzie i szybko wrócimy do domu. I jeszcze do mojej listy życzeń dokładam, żeby synek miał spanie po tatusiu 😉 u córki się nie sprawdziło to może teraz się uda 😉

O, to jest jeszcze jedno, co nasz łączy: ja pierwszy raz na tak długo zostawiam dwuletniego synka. Jednak bardziej boję się powrotu do domu bo starszak nie jest świadom czekających go zmian...
Ale najpierw trzeba szpital odhaczyć. To powodzenia i szybkiego rozwiązania! :)
 
Ja nie daje smoczka,
Za to sama stałam się żywym smoczkiem 🙈
Przybijam pionę 🙈🙈🤣🤣
Choć przyznam, że wcale nie jest najgorzej. Młoda tylko czaswm wisi bez przerwy.

Muszę Wam się przyznać, że dzisiaj byliśmy u teściów i pierwszy raz widzieli swoją najmłodszą wnuczkę i ilu nieproszonych rad się nasłuchałam to moje, łącznie z tym, że mało mi gołąbka z talerza nie wyszarpała żeby kapustę z niego zdjąć bo mi nie wolno jeść. Już pominę, że od porodu nie stosuję żadnej diety i jem absolutnie wszystko. No i jej zalecali przemywać kwasem bornym oczy dzieci to ja też powinnam. I czemu smoczka nie daję? I jeszcze przytyki do mnie na temat mojej Dobrusi. Powiem wam, że z lekka podkurzona wróciłam. Nie to, żebym cokolwiek wzięła do siebie, no ale po raz kolejny wiem, dlaczego w zasadzie rzadko tam jeżdżę, choć mieszkamy raptem 8km od siebie...
 
Dziewczyny czy zajęcie swoim maluchom smoczka ? Ja niby miałam nie dawać ale bez monia w życiu pięknym nie zaśnie ani się nie uspokoi
Też tak mówiłam. oczywiście daje ostatnio sama neurolog poprosiła żeby mu dać 😜 a pediatra powiedziała że wkoncu smoczki są dla dzieci 😜
ważne aby nie zostawiać dziecka ze smoczkiem tylko jak zaśnie już w sen głęboki to bardzo delikatnie odgiąć w bok i wyjąć.
nie wolno też stosować zawieszek dziecko może się owinąć i udusić
warto też używać ortodontycznych ja mam dr. browns, philips avent i sauvinex.
najlepszy jest dr browns prevent classic.😁
mieliśmy firmy MAM nie polecam stopiły się podczas sterylizacji ☹️
możesz poczytać artykuły logopodey i ortodonty
 
Laski, trzymajcie kciuki za @ilmenau i za mnie, bo jutro idziemy do szpitala na wywołanie porodu. Ostatnie tu zostałyśmy i jeszcze solidnie przenosiłyśmy, że już reszta zdążyła zapomnieć, że tu jeszcze ciężarówki są 😂.
No chyba, że @ilmenau chwyciło jednak wcześniej?.. :)
Ja o 8 rano mam już być w szpitalu.

Trzymam mocno kciukasy. Ciekawe kto zamknie listę:-)
 
Przybijam pionę 🙈🙈🤣🤣
Choć przyznam, że wcale nie jest najgorzej. Młoda tylko czaswm wisi bez przerwy.

Muszę Wam się przyznać, że dzisiaj byliśmy u teściów i pierwszy raz widzieli swoją najmłodszą wnuczkę i ilu nieproszonych rad się nasłuchałam to moje, łącznie z tym, że mało mi gołąbka z talerza nie wyszarpała żeby kapustę z niego zdjąć bo mi nie wolno jeść. Już pominę, że od porodu nie stosuję żadnej diety i jem absolutnie wszystko. No i jej zalecali przemywać kwasem bornym oczy dzieci to ja też powinnam. I czemu smoczka nie daję? I jeszcze przytyki do mnie na temat mojej Dobrusi. Powiem wam, że z lekka podkurzona wróciłam. Nie to, żebym cokolwiek wzięła do siebie, no ale po raz kolejny wiem, dlaczego w zasadzie rzadko tam jeżdżę, choć mieszkamy raptem 8km od siebie...
No to niezłe święta miałaś plus taki ze masz już te zaliczone, najbliższe dopiero w grudniu 😂my na szczęście nie obchodzimy więc spokój ale też się na słucham przez telefon nie wiem ale teściowe to dziwne stworzenia czy zawsze takie są czy tylko jak wnuki się pojawiają nie wiem jeszcze tego nie rozgryzłam 🤔
 
Przybijam pionę 🙈🙈🤣🤣
Choć przyznam, że wcale nie jest najgorzej. Młoda tylko czaswm wisi bez przerwy.

Muszę Wam się przyznać, że dzisiaj byliśmy u teściów i pierwszy raz widzieli swoją najmłodszą wnuczkę i ilu nieproszonych rad się nasłuchałam to moje, łącznie z tym, że mało mi gołąbka z talerza nie wyszarpała żeby kapustę z niego zdjąć bo mi nie wolno jeść. Już pominę, że od porodu nie stosuję żadnej diety i jem absolutnie wszystko. No i jej zalecali przemywać kwasem bornym oczy dzieci to ja też powinnam. I czemu smoczka nie daję? I jeszcze przytyki do mnie na temat mojej Dobrusi. Powiem wam, że z lekka podkurzona wróciłam. Nie to, żebym cokolwiek wzięła do siebie, no ale po raz kolejny wiem, dlaczego w zasadzie rzadko tam jeżdżę, choć mieszkamy raptem 8km od siebie...

Teściowie.. przybij 5.
Skarbnica wszelkich rad 😂😂
Ja dziś przekazałam wszystkie swoje zażalenia mężowi, to się zdziwił ale przyznał mi rację że się przez nich denerwuje i mała zaraz też bo wyczuje nerwy.
Byłam dziś u mojej mamy i chyba mój mąż zauważył ze więcej mam pomocy od mojej mamy i braku nerwów. Może się też wkurzy trochę i powie swoim rodzicom kilka słów do słuchu.
 
Też tak mówiłam. oczywiście daje ostatnio sama neurolog poprosiła żeby mu dać 😜 a pediatra powiedziała że wkoncu smoczki są dla dzieci 😜
ważne aby nie zostawiać dziecka ze smoczkiem tylko jak zaśnie już w sen głęboki to bardzo delikatnie odgiąć w bok i wyjąć.
nie wolno też stosować zawieszek dziecko może się owinąć i udusić
warto też używać ortodontycznych ja mam dr. browns, philips avent i sauvinex.
najlepszy jest dr browns prevent classic.😁
mieliśmy firmy MAM nie polecam stopiły się podczas sterylizacji ☹️
możesz poczytać artykuły logopodey i ortodonty

Mi CDL w szpitalu zaleciła dawać oraz neurologopeda która moją małą oglądała, bo oby dwie stwierdziły ze ma potrzebę wielka ssania. No co racja to racja, tylko mało kiedy ją idzie smoczkiem oszukać, wypluwa z płaczem bo nic nie leci 😂
 
reklama
Dziewczyny moja córeczka będzie miała jutro dokładnie 3 tygodnie;
Czy Wasze maleństwa też tak zadzierają główkę podczas leżenia na brzuszku? Moja zadziera i trzyma tak całkiem długo, podpiera się na łokciach i rozgląda sie.
Myślę, że to raczej za wcześnie... Ale może któraś z Was ma podobne obserwacje 🤔
 
Do góry