reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Coś Ty ani książka ani tv🤷‍♀️🙉🙈komórka coś poczytam i tyle, skupić się trudno.
Rano mam koło 8ej.
Dam znać jak będę mogła tylko.
O 6:45juz mamy być bo korona test i pokój zostawić rzeczy.
Mąż będzie przy operacji wiec o tyle super.
Byle udało się znieczulenie w kręgosłup bo u mnie przy 1 porodzie chciałam z bólu zewnątrzoponowe i nie udało już, za pozno czy co, do tej pory nie wiemy czemu.
Jak w kręgosłup się nie uda to kicha bo narkoza ogolna😱
Też dawaj znać jak u Ciebie.
U mnie termin za 8dni z miesiączki ale gdyby nie cc to też chyba byłoby lada dzień.
Czuję wydzieliny dużo już, brzuch kamień momentami, chociaż też jak pobiegam zakupy itp to wtedy już bardzo się napina, jak odpoczywam przechodzi🙈🤷‍♀️
Czyli o 8 masz już cesarkę? Super, że Twój mąż będzie przy Tobie, zawsze to jakieś wsparcie. No ja narkozy bym nie chciała mieć bo miałam dwa razy przy operacjach i zawsze po narkozie rzygam jak kot 😅 więc nie wyobrażam sobie poszyta po CC wymiotować, to tak boli ( w sensie brzuch) 😱
No to powodzenia jutro 😘 Będę kciuki trzymać 💪
Czy któraś będzie robić odlew stóp i rączek na pamiątkę? Jeżeli tak to jak? A może ktoraś już robiła?
To moje jedyne dziecko i chce pamiątkę a w tym charmidrze zapomina się o takich rzeczach🤪
Moja przyjaciółka robiła odbitki stopek i rączek w masie solnej 🙂 Ja też będę robiła w masie 😜
 
Czyli o 8 masz już cesarkę? Super, że Twój mąż będzie przy Tobie, zawsze to jakieś wsparcie. No ja narkozy bym nie chciała mieć bo miałam dwa razy przy operacjach i zawsze po narkozie rzygam jak kot 😅 więc nie wyobrażam sobie poszyta po CC wymiotować, to tak boli ( w sensie brzuch) 😱
No to powodzenia jutro 😘 Będę kciuki trzymać 💪

Moja przyjaciółka robiła odbitki stopek i rączek w masie solnej 🙂 Ja też będę robiła w masie 😜
Tak koło 8ej.
Mam nadzieję że uniknę pełnej narkozy, miałam raz przy histeroskopii i było ok w sumie, ale wiadomo chciałabym być przytomna.
Dziecko mam mieć cały czas po bo pytałam.
Mąż też będzie jak coś kangurowal.
Nie powiem ze się nie boję, ale teraz klamka zapadła 😱
SN też się bałabym że nie dam rady ja taka chuda jestem i wąska a dziecko nie wiem okaże się jutro ale brzuch mam spory.
Ten 1 poród dał w kość mega.
Odezwę się.
 
Tak koło 8ej.
Mam nadzieję że uniknę pełnej narkozy, miałam raz przy histeroskopii i było ok w sumie, ale wiadomo chciałabym być przytomna.
Dziecko mam mieć cały czas po bo pytałam.
Mąż też będzie jak coś kangurowal.
Nie powiem ze się nie boję, ale teraz klamka zapadła 😱
SN też się bałabym że nie dam rady ja taka chuda jestem i wąska a dziecko nie wiem okaże się jutro ale brzuch mam spory.
Ten 1 poród dał w kość mega.
Odezwę się.
Trzymamy kciuki dzielna mamo i czekamy na wieści ❤
 
Tak koło 8ej.
Mam nadzieję że uniknę pełnej narkozy, miałam raz przy histeroskopii i było ok w sumie, ale wiadomo chciałabym być przytomna.
Dziecko mam mieć cały czas po bo pytałam.
Mąż też będzie jak coś kangurowal.
Nie powiem ze się nie boję, ale teraz klamka zapadła 😱
SN też się bałabym że nie dam rady ja taka chuda jestem i wąska a dziecko nie wiem okaże się jutro ale brzuch mam spory.
Ten 1 poród dał w kość mega.
Odezwę się.
Tyle dobrze, że masz wcześnie rano cc i będziesz miała to szybciej za sobą, bo czekać potem pół dnia na cc to wgl już stres 🙉
No jasne, też bym wolała być świadoma i dostać od razu dziecko.
Eee tam, wiele kobiet jest szczupłych i wąskich i rodzą dzieci nawet duże 😊 Dałabyś radę 😉 Daj znać ile mama ważyła, bo pamiętam że podobnie do mojej, moja w czwartek ważyła już 3500g, teraz w czwartek pewnie będzie już 3750 😱 I jak nie wyjdzie to tydzień po terminie będzie ważyć 4 kg 😱 no ale wiadomo, usg może się mylić o kilkaset gram, ja nie mam dużego brzucha, mam dużo wód płodowych więc zobaczymy. Jaka będzie taka będzie 😀🥰
 
Czy któraś będzie robić odlew stóp i rączek na pamiątkę? Jeżeli tak to jak? A może ktoraś już robiła?
To moje jedyne dziecko i chce pamiątkę a w tym charmidrze zapomina się o takich rzeczach🤪
Ja marzę żeby zrobić odciski ale trzeba poczekać jeszcze bo teraz to boje się że coś zrobię niuni w stópki i rączki
 
reklama
Dziewczyny jak podajecie Esputicon i ten Biogaia? Nie chcę głupot narobić.
Do butelki z mlekiem czy do buźki?

Ja na lyzeczce podawałam, bez problemu to szło.

Tak koło 8ej.
Mam nadzieję że uniknę pełnej narkozy, miałam raz przy histeroskopii i było ok w sumie, ale wiadomo chciałabym być przytomna.
Dziecko mam mieć cały czas po bo pytałam.
Mąż też będzie jak coś kangurowal.
Nie powiem ze się nie boję, ale teraz klamka zapadła 😱
SN też się bałabym że nie dam rady ja taka chuda jestem i wąska a dziecko nie wiem okaże się jutro ale brzuch mam spory.
Ten 1 poród dał w kość mega.
Odezwę się.

Powodzenia i pięknego spotkania z maluszkiem!!! ❤️
 
Do góry